Premiera płyty Marcina Wargockiego “Nie Wątp” już 18 października

Premiera płyty Marcina Wargockiego “Nie Wątp” już 18 października

5 października, 2019 1 przez mateo

Premiera płyty “Nie Wątp” Marcina Wargockiego już 18 października 2019. Będzie to kolejny krążek w karierze tego artysty. Zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę.

Album zawiera 15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

„Płyta “Nie wątp” jest próbą dostrojenia, nastrojenia, zaktualizowania mojego wewnętrznego GPS. Każdy przeżywa różne chwile – radosne, ale i nie tylko. Na wielu płaszczyznach życia nie jest spokojnie. Chcę aby “Nie wątp” dało mi oraz moim słuchaczom nadzieję. Ma pomóc na nowo nastawić GPS’y, gdy straciliśmy sygnał. Nie jesteśmy sami.” – mówi artysta.

Premierowy koncert odbędzie się w Józefowskim Ośrodku Kultury w piątek, 18 października o godzinie 18.00. Razem z Marcinem zagrają muzycy, którzy wystąpili na płycie: Anna Nguyen Van-Bojas – skrzypce, chórki oraz Bogdan Żywek – piano, gitara Wstęp wolny.

Płyta pojawi się też na www.sklep.chrzescijanskiegranie.pl >>>

Marcin jest jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na vinylu. Podobnie będzie z nową płytą. Wydawcą jest Edycja św. Pawła.

Patronat honorowy Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego.

Patroni medialni: Radio Warszawa, Chrześcijańskie Granie, Aleteia.pl

MARCIN WARGOCKI – SYLWETKA:

Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czternaście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś.

Obecnie Marcin ma 40 lat,żonę i trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas.

Na co dzień mieszka w Józefowie. Jego pierwsza płyta “GPS na Niebo” została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, a premierowy singiel z nadchodzącego krążka pt. “Nie Wątp” znalazł się w pierwszej trójce Listy z Mocą.

Marcin Wargocki