“Królestwo” już jest! Dzisiaj premiera płyty zespołu Play&Pray.

“Królestwo” już jest! Dzisiaj premiera płyty zespołu Play&Pray.

15 czerwca, 2018 Wyłącz przez mateo

Play&Pray Królestwo CD„Królestwo” – debiutancki krążek zespołu Play&Pray już jest dostępny! Materiał z płyty przedpremierowo wywalczył tytuł Debiutu 2017. Tą długo wyczekiwaną płytę patronatem honorowym objął abp Grzegorz Ryś. Album zawiera 10 autorskich kompozycji, które są efektem osobistej modlitwy członków zespołu Play&Pray. Płytę kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Biskup Ryś podkreślał, że płyta ma być piękna – i jest” – zaręcza wydawca płyty Andrzej Dubiel z Bonart Management. Efekt ten został osiągnięty poprzez synergię różnych gatunków muzycznych, których nie sposób porównać do żadnego innego znanego brzmienia. Unikatowe aranżacje muzyczne wpadają w ucho i serce, wprowadzając człowieka w Uwielbienie.

 

Słuchacze, którzy początkowo zainteresowali się tylko warstwą muzyczną podkreślają, że wsłuchując się w teksty poczuli się zaproszeni do refleksji. Muzycy przez 9 lat swojego istnienia odważnie przyznają się do Boga, a w swoich tekstach zwracają się do Niego bardzo osobiście.

ZOBACZ: Play&Pray – Chcę szukać Twego piękna [teledysk]

 

„Teksty są bardzo bezpośrednie, mówimy o Bożym  działaniu w naszym życiu, to są modlitwy, czyli rozmowy z Bogiem. Uwielbienie to przecież Spotkanie! Stoimy przed Panem Bogiem i mówimy Mu o wszystkim” – przypomina entuzjastycznie liderka zespołu: Anna Madej.

 

Play&Pray - zespół

Zespół Play&Pray w składzie:

Anna Madej – śpiew, muzyka, teksty,

Katarzyna Blat – śpiew, muzyka, teksty,

Kamil Tor – instrumenty klawiszowe, muzyka, teksty

Jakub Broniewski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, muzyka, teksty

Rafał Hajduga – gitara basowa, instr. klawiszowe

Szymon Madej – perkusja

 

KRÓLESTWO [KUP TERAZ] – lista utworów:

  1. Chcę szukać Twego piękna
  2. Ty jesteś przy mnie
  3. Królestwo
  4. Prowadź mnie
  5. Naucz nas
  6. Święty
  7. Będę tańczył
  8. Jezus Siłą mą
  9. Jezus siłą mą

Bonus track:

  1. Na trudny czas