• Kontakt

  Sklep Chrześcijańskie Granie
  ul. Dewajtis 3,wejście B
  (Dobre Miejsce)
  01-815 Warszawa,
  Las Bielański
  tel. +48 22 561 01 22


  ZOBACZ >>KONCERTY - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA
  PONIEDZIAŁEK - CZWARTEK
  9:00 - 16.30

  W LIPCU I SIERPNIU SKLEP STACJONARNY NIECZYNNY
  Sklep jest otwarty godzinę przed imprezami biletowanymi w Dobrym Miejscu - więcej informacji:
  www.dobremiejsce.org
  Numer konta: 30 1950 0001 2006 0010 3488 0001
  chrzescijanskiegranie@gmail.com

 • Warto zobaczyć


 • lista
  opoka
  lista lista
  Profeto.pl - logo
 • Bezpieczne transakcje

  przelewy24_9
 • Płyta Roku 2017 - Napełniaj Newsboys i For KIng & Country

  Szukaj w aktualnościach

  Aktualności

  22 lutego 2018

  s Julita Zawadzka Debiuty 2018

  W dzisiejszym (22 lutego 2018) notowaniu „Listy z Mocą” dyrektor RDN Małopolska i prowadzący listę ks. Jacek Miszczak i prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie” Michał Guzek ogłosili pierwszego wykonawcę Debiutów 2018. Jest nią s. Julita Zawadzka, która 15 kwietnia wydaje swój debiutancki krążek „Do światła z ciemności”.

   

  Znajdzie się na nim utwór „Nocą”, który od pół roku triumfuje na liście. Piosenka na kanale youtube ma ponad 50 tysięcy wyświetleń. Siostra Julita jest porównywana do włoskiej siostry Cristiny z programu „Voice of Italy”.

  » Czytaj więcej

  21 lutego 2018

  Kadosz uwielbienie

  Zespół Kadosz zapowiada kolejną płytę! „Dzień Chwały” to kolejny krążek zespołu, którego płyta „Chwała Tobie Tato” zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Płytę Roku 2015. Właśnie trwają nagrania w studio – premiera jeszcze w tym roku.

   

  Pomysł nagrania płyty „Dzień Chwały” pojawił się niedługo po wydaniu poprzedniej płyty pt. „Chwała Tobie Tato”, jako kolejny krok na obranej przez zespół Kadosz drodze – tworzenia i wykonywania własnych pieśni uwielbienia, a w szerszym planie budowanie czegoś, co liderzy zespołu nazywają „kulturą uwielbienia” w Kościele Katolickim.

  Zobacz też: Płyta Roku 2017 – znamy wyniki!

   

  To, co łączy płytę „Dzień Chwały” z jej poprzedniczką, to na pewno cel, jakim jest inspirowanie słuchacza do uwielbienia Boga i dania mu ku temu pomocy muzycznej.

   

  Jednak są też różnice:

  » Czytaj więcej

  19 lutego 2018

  POST płyta Bractwo św. PawłaPieśni śpiewane w kościele w okresie Wielkiego Postu są szczególne. Ich wymowność w słowach i melodii jest niepowtarzalna. Są niezwykle żarliwe, dostojne, przejmujące i pełne żałości. Bractwo św. Pawła postanowiło przybliżyć je w męskim wykonaniu! Premiera płyty „POST” już 22 lutego 2018.

   

  Album, który wydało Bractwo, powstał z myślą o propagowaniu prostego męskiego śpiewu – aby żaden mężczyzna nie wstydził się swojego głosu w kościele.

   

  Zobacz też: PREMIERA: La Pallotina – Miłość nad Wisłą

   

  „Zbliżający się Wielki Post wydał się ku temu znakomitą okazją. Pomysł przyszedł podczas słuchania „Sław języku tajemnicę”. I pomyślałem, że musimy tak zrobić: chwalić Boga nie tylko w jednorazowym działaniu, ale stwarzając coś, dzięki czemu będzie można myśleć o Bogu też w domu, w samochodzie, w pracy. Pomysł zrealizowania projektu pojawił się dosłownie w ostatniej możliwej chwili. To z pewnością był pomysł Kogoś z Góry. Wierzę w to bardzo, inaczej nie udałoby się w kilka tygodni przygotować zespołu, zorganizować i przeprowadzić nagrania oraz wyprodukować płyt.” – pisze Przemysław Kurkowski z Bractwa św. Pawła.

  » Czytaj więcej

  19 lutego 2018

  Strefa Chwały Festiwal 2018

  Strefa Chwały Festiwal 2018 to jedyne w swoim rodzaju rekolekcje – rekolekcje Ludzi Nowej Kultury, których celem jest stworzenie przestrzeni wspólnego spotkania osób kierujących się w życiu codziennym ponadczasowymi wartościami chrześcijańskimi. Tegoroczna edycja odbędzie się w Starym Sączu w dniach 28.06 – 3.07. Zapisy już ruszyły!

   

  » Czytaj więcej

  Newsletter

  Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

  Partnerzy

  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie
  • Chrześcijańskie Granie