Bóg Adonaj – nowa płyta zespołu SECIM [premiera]

Bóg Adonaj – nowa płyta zespołu SECIM [premiera]

13 grudnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Zespół SECiM - Bóg Adonaj

Po wielu latach wspólnych doświadczeń, osobistego nawrócenia i oczyszczenia motywacji, zespół Szkoły Ewangelizacji Cyryla i Metodego wydaje płytę „Bóg Adonaj”. Premiera już 14 grudnia 2017. Chrześcijańskie Granie objęło patronatem ten krążek.

 

Materiał został nagrany w profesjonalnym studiu nagrań z naszym autorskim materiałem. Fragmentem, który towarzyszył im w trakcie 2017 roku, było Słowo: “Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał – aby wszystko dał wam Ojciec, o cokolwiek Go poprosicie w imię moje.” (J 15, 16)

Zobacz też: Płyta na Adwent 2017 #1: Mate.O – Król Wszechświatów

 

“Podczas tworzenia i nagrywania tej płyty doświadczaliśmy, że BÓG JEST i działa swoją mocą, że nasze owocowanie zależy jedynie od Niego. Ufamy, że słuchając tej płyty staniesz się częścią tego doświadczenia.” – pisze zespół.

 

Posłuchajcie promomixu płyty:


 

Zespół SECiM wspiera różne działania ewangelizacyjne: wieczory chwały, spotkania modlitewne, Msze z modlitwą o uzdrowienie, koncerty ewangelizacyjne (Uwielbienie na widoku, Duchowa rEwolucja, Wiślańskie Wieczory Uwielbienia, Marsz dla Życia w Oświęcimiu, Tydzień z Ewangelią w diecezji bielsko-żywieckiej).

 

Zespół SECiM - Bóg AdonajWspierając zespół wspierasz działania ewangelizacyjne naszej wspólnoty Szkoły Ewangelizacji Cyryl i Metody oraz szerzenie się Bożego Królestwa.