La Pallotina “Miłość nad Wisłą” – ruszył preorder!

La Pallotina “Miłość nad Wisłą” – ruszył preorder!

15 stycznia, 2018 Wyłącz przez mateo

Miłość nad Wisłą - La Pallotina“Miłość nad Wisłą” to czwarty studyjny album grupy La Pallotina. Już 22 stycznia oficjalna premiera i koncert w Warszawie, a tymczasem możecie ją zamówić w preorderze na www.chrzescijanskiegranie.pl. My już słuchamy i polecamy!

 

Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym. Co najważniejsze – słychać to nie tylko w tekstach, ale też muzycznie. Każdy utwór jest przemyślaną kompozycją – to krążek, który nie pozwala się znudzić.

 

ZAMÓW TERAZ:  PREORDER PŁYTY – PREMIERA 22 STYCZNIA 2018

 

Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest ks. Andrzej Daniewicz. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

 

 

Zobacz też pierwszy singiel z płyty: Naprawdę przyjdź – La Pallotina [teledysk]

 

Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i aktywny w projektach ekumenicznych, takich jak „Tydzień dla Jezusa” 2017. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

LISTA UTWORÓW:

1. Coś się zmieniło
2. Miłość nad Wisłą
3. Drogi Pana
4. Naprawdę przyjdź
5. Uśmiechnij się
6. Re-la-la-mi
7. Nocny klub
8. Święta krowa
9. W Tobie się rozsławię
10. Nic

 

La Pallotina