Betlejem w Polsce: Jak w Betlejem LIVE – płyty już w sprzedaży!

Betlejem w Polsce: Jak w Betlejem LIVE – płyty już w sprzedaży!

3 grudnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Betlejem w Polsce LIVE 2 CDBetlejem w Polsce: Jak w Betlejem LIVE (2 CD) już jest w naszym sklepie! Album jest zapisem live słynnego przedsięwzięcia, prezentowanego w formie cyklicznej trasy koncertowej pod nazwą „Betlejem w Polsce”. Na dwóch płytach znajdziecie 21 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w autorskich aranżacjach.

 

Na krążku znalazły się najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które pochodzą z różnych epok, kultur i stron świata. Usłyszymy tu artystyczne perełki, na przykład starą hebrajską pieśń szabatową, kolędę starogrecką, czy też kolędy węgierską i czeską. Nagrane na żywo kolędy oddają niesamowity klimat koncertów Betlejem w Polsce.

 

Na płycie znajdziemy głosy najlepszych polskich muzyków: Natalii Kukulskiej, Kasi Moś, Darii Zawiałow, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O, Agnieszki Musiał, Adama Krylika, Dany Vynnytskiej, Igora Herbuta. Wokaliści zaśpiewali z towarzyszeniem słynnej orkiestry kameralnej Aukso pod batutą Marka Mosia oraz międzynarodowego zespołu muzycznego pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego, który wspólnie z Mateuszem Mate.O Otrembą przygotował i opracował materiał. Artyści, którzy wzięli udział w nagraniu zrezygnowali z tantiem.

 

Betlejem w Polsce 2018/2019

ZOBACZ GDZIE W TYM ROKU ODBĘDĄ SIĘ KONCERTY BETLEJEM W POLSCE [SPRAWDŹ]

 

Tytułowy utwór: Jak w Betlejem był najczęściej granym bożonarodzeniowym kawałkiem w Polsce. Wydawnictwo towarzyszy kolejnej edycji trasy koncertowej „Betlejem w Polsce 2018/2019”, w której wezmą udział tak znamienici artyści, jak m. in. Kayah, Kamil Bednarek, Bovska, Agnieszka Musiał, Józef Broda, Mate.O, czy też Atom String Quartet.

 

Betlejem w Warszawie

 

Dochód ze sprzedaży albumu Jak w Betlejem zostanie przeznaczony na wsparcie dla osób potrzebujących Więcej info: www.betlejemwpolsce.pl/pl/ambasador-milosierdzia.

 

aranżacje, produkcja muzyczna, mix, mastering : Jan Smoczyński
realizacja dźwięku: Jan Smoczyński, Mateusz Sołtysik i Target Sound

 

KUP DZISIAJ: Betlejem w Polsce LIVE (2 CD)

 

BETLEJEM W POLSCE LIVE – LISTA UTWORÓW:

CD 1:
1. Mesjasz – Wstęp Do Oratorium
2. Mesjasz
3. Głos Wdzięczny Z Nieba Wychodzi
4. Veni, Veni Emmanuel
5. Cudowna Różdżka
6. Lecha Dodi
7. Chrystus Się Nam Narodził Dzisiaj
8. Tryumfy Króla Niebieskiego
9. Niebo Wykrzykuj
10. W Tę Noc (Dzisiaj Rodzi Się)

CD 2:
1. O Błogosławiony
2. Radosna Nowina
3. Dobry Wieczór Tobie
4. Czas Radości, Wesołości
5. Cóż To Za Dziecię
6. Złote Drzewko
7. Syn Został Nam Dany
8. Słuchaj, Brzmi Aniołów Pieśń
9. Przyszedł Bezbronny Na świat
10. Król Wszechświatów
11. Jak W Betlejem (Radio Edit)

 

https://www.youtube.com/watch?v=FdV6YMyL1to