Paweł “Chusti” Chustak powraca z “Moją Fides” – płyta dostępna w preorderze!

Paweł “Chusti” Chustak powraca z “Moją Fides” – płyta dostępna w preorderze!

31 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Paweł Chustak Chusti - Moja Fides preorder

Paweł “Chusti” Chustak powraca! Lider Stróżów Poranka wydaje swoją solową płytę “Moja Fides” i… robi to w pięknym stylu! Od dzisiaj możecie zamówić ją w Chrześcijańskim Graniu. Jej oficjalna premiera już 5 czerwca 2017!

 

„Moja fides”, to solowy, muzyczny powrót, charyzmatycznego wokalisty zespołu STRÓŻE PORANKA. Po solowej płycie kolędowej, wydanej w 2011 roku, a po kilkuletniej przerwie, Chusti wraca z zupełnie nową, świeżą, dojrzałą i nowoczesną płytą! Jedenaście premierowych utworów. Jedenaście historii. „Jedenaście doświadczeń wiary – jak mówi sam autor – opisanych tekstem i muzyką”.

 

“Moja fides” jest absolutem muzycznej doskonałości. Jestem oczarowany tym, czego słucham… nasłuchać się nie mogę (…)”Łukasz Ledzion, wieloletni szef muzyczny stacji Radio Victoria

 

 

Na płycie znajdziemy wytrawnych muzyków, piękne sentencje i grafikę, która dopełniaja całości wydawnictwa. Jak mówią Ci, którzy już tę płytę widzieli i słyszeli: “ogromne ewangelizacyjne dobro i piękno”. To muzyka chrześcijan z nurtu “muzyki serca”, z całą paletą muzycznych barw i pięknych, dojrzałych tekstów. Wśród utworów, min. piosenka p.t. “Drogi 2” – kontynuacja słynnych już “Dróg”, utworu, który Chusti wylansował ze STRÓŻAMI PORANKA kilkanaście lat temu.

 

UWAGA!! PREMIERA PŁYTY “MOJA FIDES” 5 CZERWCA 2017 – ZAMAWIAJĄC PREORDER MASZ PEWNOŚĆ, ŻE OTRZYMASZ PŁYTĘ JAKO PIERWSZY! (WYSYŁKA 5 CZERWCA)

 

MUZYCY:

„Moja fides” to udział świetnych muzyków – doskonałe brzmienie tej płycie nadał Grzegorz Kopala (JUST 5, Katarzyna Skrzynecka, Julia i Grzegorz, współpraca ze: Stanisława Celińska, DE MONO, Jacek Piskorz i wielu innych wspaniałych artystów); to w jego poznańskim studio (GK PRODUCTION) zarejestrowano materiał „Mojej fides”, a On sam prócz realizacji nagrań, odpowiedzialny jest za aranżację i produkcję muzyczną oraz nagrania gitar, instrumentów klawiszowych. Grzegorza usłyszymy również w partiach wokalnych piosenek. Mix i mastering, to również doskonała robota Grzegorza.

 

Julia Rosińska-Kopala: śpiew

Maciej Burzyński: perkusja (Krystyna Prońko)

Mariusz Pietrow: gitara basowa (aktualnie [chusti&team],źródło STRÓŻE PORANKA)

Mikołaj Wienke: saksofony [chusti&team]

Łukasz Wons: gitara w „W ciszy”[chusti&team]

Krzysztof Wojciechowski: duduk ormiański (pianista, aktor i muzyk Teatru Muzycznego w Gdyni)

Paweł Chustak [chusti]: śpiew, autor tekstów i muzyki (dzisiaj solo, źródło STRÓŻE PORANKA)

Adam Leniec: skład i grafika (aktor, reżyser, scenarzysta, grafik; współpraca min. z: ARMIA, Tomasz Budzyński i wielu innych)

Ida Balicka: sentencje [chusti&team]

 

,,Moja fides” tchnie.. pokojem. Momentami słychać brzmienia Stróżów Poranka, ale generalnie płyta to nowa odsłona, nowa jakość Pawła Chustaka. Przeważają brzmienia akustyczne, a stylistycznie – bardzo duża różnorodność! ,,Moja fides” to z pewnością dojrzałe (i muzycznie, i tekstowo) credo Chustiego.” – Kinga Waliszewska Muzyka Chrześcijan, Radio Emaus.

 

Paweł Chustak Chusti