Chrześcijańskie Granie

Sklep muzyczny, serwis informacyjny, fundacja oraz festiwal muzyki chrześcijańskiej

  • Aktualności
  • Kup płytę w sklepie online
  • Koncerty
  • Festiwal
  • Fundacja
  • Kontakt

TARGI CAMP AMERICA CHRISTIAN ASSOCIATION PARTNERSHIP

PREMIERA: “błogo” – Agnieszki Musiał już w sprzedaży!

PREMIERA: “błogo” – Agnieszki Musiał już w sprzedaży!

29 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Agnieszka Musiał - błogoAgnieszka Musiał jest utalentowaną wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. Właśnie dzisiaj – 29 maja 2017 ukazał się jej debiutancki album pt. “błogo”. Jest to wyjątkowa opowieść zawarta w 11 piosenkach, w której możemy usłyszeć elektryzujący głos Agnieszki, malownicze aranżacje i podkreślające przekaz, niebanalne teksty. Artystka zaprasza słuchacza w zupełnie inny świat.

 

Płytę kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

Nagrania do “błogo” zostały zrealizowane na tzw. “setkę”, czyli wszyscy członkowie zespołu nagrywali w studiu jednocześnie. Zabieg ten pozwolił zachować pierwotny klimat i wyjątkową energię piosenek.

 

Agnieszka o albumie: Album “błogo” powstawał na przestrzeni kilkunastu lat. Jest to mój debiut wydawniczy, nie goniły mnie terminy, miałam czas żeby dopracować wszystkie teksty i kompozycje, a potem wolnym tempem pracować przy aranżacjach i towarzyszyć Tomkowi Kałwakowi przy procesie produkcji muzycznej. Mam nadzieję, że udało się nam stworzyć świat, w którym treść piosenek idealnie uzupełnia się z muzyczna zawartością, tworząc spójną historię pełną świeżości, radości i światła.

 

Niech nazwa “błogo” Państwa nie zmyli, utwory zawarte na płycie to nie tylko subtelne brzmienia. Do tej pory ukazały się trzy single artystki, “Miłość”, “Wolnym Tempem” i „To drzewo”. Twórcami obrazów do piosenek są Mateusz Miszczyński i Marcin Jończyk, zgrany duet reżysersko – operatorski. Zobacz: Agnieszka Musiał – Miłość (z albumu błogo) [teledysk]

 

Na krążku muzycznie udzielili znakomici muzycy:

Paweł Tomaszewski (fortepian), Damian Kurasz (gitary), Wojciech Gąsior (bas), Szymon Madej (perkusja). Etnicznego charakteru nadali muzyczni goście: Kasia Gacek-Duda (piszczałki) oraz Sławek Berny (perkusjonalia). Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Tomasz Kałwak.

 

“Piosenki mogą swobodnie funkcjonować osobno, jeśli jednak zestawi się je w odpowiedniej kolejności tworzą jedną błogo historię. Mam ogromny szacunek do Odbiorców,  zależało mi na tym żeby osoby, które zdecydują się na zakup wersji analogowej, dostały ją w dopracowanym, wyjątkowym opakowaniu.

Nie zastanawiając się długo zaprosiłam do współpracy graficzki Magdę Grabowska- Wacławek (Grabovska) oraz Emilię Pyzę. Grabovska moje dźwięki zamieniła w ilustracje, które towarzyszom tekstom zamieszczonym w specjalnym błogo błogo dzienniku dołączonym do pudełka z płytą.” – mówi dalej o krążku Agnieszka.

 

Polecamy! Płytę “błogo” znajdziecie TUTAJ >>>

 

Utwory na płycie:

  1. Miłość
  2. Wolnym tempem
  3. To drzewo
  4. Nad strumienie
  5. Utulę
  6. Najtrudniejsze
  7. Błogo wieczność
  8. W korcu maku
  9. Czekam Ciebie
  10. Hymn o miłości
  11. Po samo niebo
  12. Błogo Bonus: najtrudniejsze

Share this:

  • Click to share on Facebook (Opens in new window)
  • Click to share on Twitter (Opens in new window)
  • Click to share on LinkedIn (Opens in new window)
  • Click to share on Pinterest (Opens in new window)
  • Click to share on WhatsApp (Opens in new window)
  • More
  • Click to share on Skype (Opens in new window)
  • Click to share on Pocket (Opens in new window)
  • Click to share on Tumblr (Opens in new window)
  • Click to share on Telegram (Opens in new window)
  • Click to print (Opens in new window)

Przeczytaj też:

Albo i NieWYWIAD: Spoglądamy czternaście razy na to czym żyjemy – KoncerTY+ rozmawiają o zbliżającej się płycie z zespołem Albo i Nie Antonina Krzysztoń SkarbWszyscy ludzie są skarbem. Nowa płyta Antoniny Krzysztoń – SKARB już do kupienia! New Day - Pod Prąd premieraPREMIERA: New Day – Pod Prąd. Kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl Muode Koty - ImpulsMuode Koty wydają płytę – “Impuls” już 22 kwietnia 2017! Arka Noego - Wyjątkowy osiołArka Noego – Wyjątkowy Osioł już 1 czerwca w sklepach! Decalogue - Dekalog CDNOWOŚĆ: Decalogue / Dekalog (CD) – Pospieszalski, Maleo, Stan Fortuna, Józef Skrzek, Paddy Kelly, Luxtopreda i wielu innych na jednym krążku! Owca - ChwałyPREMIERA: Owca – Chwały już w sprzedaży! 40i30na70 powracają! Płyta POZOR już 24 maja! Misterium Męki Pańskiej - CzerwińskNOWOŚĆ: Misterium Męki Pańskiej – Czerwińsk nad Wisłą (CD) Matula - Serce z CiałaMatula – Serce z Ciała pojawi się już 5 czerwca!
KategoriaAktualności Newsy patronat płyta premiera
TagiAgnieszka Musiał. błogo debiut płyta premiera
O szczęściu. Prościej się nie da - ks. Mirosław Maliński
O szczęściu. Prościej się nie da – ks. Maliński w nowym audiobooku!
Wizualizacja Świątyni Opatrzności Bożej - oryginał aut. Lech i Wojciech Szymborscy, praca by Mateo CC-BY AS 4.0
Święto Dziękczynienia 2017 – Festiwal MOC DOBRA: Maleo Reggae Rockers, Golec uOrkiestra

Chrześcijańskie Granie poleca: | Magda Anioł ODMAWIAM | niemaGotu | Iwona Pietrala Jestem Blisko | Antonina Krzysztoń Pieczęć