Pinokio Brothers powracają z płytą “Trwać” [premiera]

17 maja, 2018 Wyłącz przez mateo

Pinokio Brothers 2018Pierwsza akustyczna (choć nie do końca spokojna 🙂 ) płyta zespołu Pinokio Brothers. “Trwać” przenosi nas akustyczno-rockowy świat wiary! Kupisz ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Najnowszy krążek to coś nowego w dorobku zespołu – po pewnych zmianach personalnych nagrali płytę akustyczną, która jednak, chyba ze względu na rockowy temperament zespołu, ma swój “pazur”. Są więc dobre gitary, ciekawe aranżacje no i co ważne – dobre teksty. Płyta nie nudzi się, bo poszczególne piosenki różnią się od siebie – to bardzo dobrze!

 

PINOKIO BROTHERS – O ZESPOLE:

Zespół przez kilkanaście lat istnienia ewoluował z kapeli seminaryjno – pielgrzymkowej do ekipy grającej uwielbieniowego rocka na wysokim poziomie. Dziś grają głównie materiał autorski i choć zasadniczo najbliżej im do szeroko pojętej muzyki rock’owej to główną inspiracją są amerykańscy artyści z kręgu muzyki worship. W nazwie zespołu niektórzy doszukują się ironii czy żartu, inni głębokiego znaczenia symbolicznego, a nawet duchowego, jeszcze inni przypadkowości i jak zapewniają członkowie Pinokio Brothers, wszyscy w pewnym sensie mają rację. Jeśli chcesz poznać ich lepiej zapraszamy TUTAJ.

 

Pinokio Brothers  Trwać CDTRWAĆ – LISTA UTWORÓW:

1 W dłoniach Twych
2 Psalm 23
3 Wiara nadzieja miłość
4 Psalm 57
5 Trwać
6 Królów Król
7 Bóg jest wśród nas
8 Marana tha
9 Pragnienie tęsknoty
10 Firanka
11 Bóg jest czymś więcej