Rusza sezon filmowy w Dobrym Miejscu: SAMSON już 9 września 2018

Rusza sezon filmowy w Dobrym Miejscu: SAMSON już 9 września 2018

5 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Samson - filmNa rozpoczęcie sezonu filmowego w Dobrym Miejscu (Dewajtis 3, Warszawa): najnowsza produkcja Pure Flix – „Samson” już 9 września 2018 o 18.00. Bilety dostępne on-line lub bezpośrednio przed pokazem.

 

“Samson” – epicka opowieść o tym, że przeznaczeniu nie można się sprzeciwić. Biblijny bohater o nadludzkiej sile, obdarowany przez Boga, musi wypełnić Jego misję. Musi przyjąć Jego warunki.

“Akcja. Wielka miłość. Zemsta. Kostiumy. Piękne plenery. Epicką opowieść biblijną „Samson” można porównać do „Gladiatora” czy innych tego typu filmów historycznych.” – pisała Jolanta Tokarczyk w recenzji filmu na portalu Aleteia.pl [PRZECZYTAJ CAŁOŚĆ >>]

 

Spotkanie filmowe poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości, wykładowca PWTW. Tym seansem Dobre Miejsce i Papieski Wydział Teologiczny rozpoczną 8 sezon Forum Filmów Nie-Zwyczajnych.

 

Samson

 

Wysokobudżetowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie: o miłości, gniewie i sprawiedliwości. Samson to biblijny superman, który przyszedł na świat jako nazirejczyk – wybrany do zadań specjalnych. Długo opierał się tym zadaniom, ale Bóg znalazł swój sposób żeby go przekonać. Postawił na jego drodze piękną Filistynkę.

 

Po stracie miłości swego życia z winy okrutnego księcia Filistynów, młody Hebrajczyk o nadprzyrodzonej sile broni swego narodu, poświęcając wszystko, by pomścić swoją miłość, swój lud i swojego Boga.

 

 

Produkcja: PureFlix
Reżyseria: Bruce MacDonald
Scenariusz: Jason Baumgardner, Galen Gilbert, Timothy Ratajczak, Zach Smith
Czas trwania: 110 min

 

Bilety: W cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 3.09.18 w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia.

link do strony z biletami: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/E-BILET-film-Samson-9-wrzesnia-2018%2C-g.18/1042

 

Data: 9.09.18r. godz. 18:00

Miejsce: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki