PREMIERA: film “Teraz i w godzinę śmierci” w Dobrym Miejscu – 14 maja, g. 19.00

PREMIERA: film “Teraz i w godzinę śmierci” w Dobrym Miejscu – 14 maja, g. 19.00

25 kwietnia, 2017 Wyłącz przez mateo

Teraz i w godzinę śmierci - film biletyPremierowy pokaz niezwykłego filmu o różańcu „Teraz i w godzinę śmierci” już 14 maja o 19.00 w Dobrym Miejscu w Warszawie. Film wyprodukowany przez Stowarzyszenie Rafael na setną rocznicę objawień fatimskich. Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Celem filmu „Teraz i w godzinę śmierci” jest dotarcie z wiedzą o Różańcu do jak największej liczby osób, by udowodnić siłę tej modlitwy, która pomaga rozwiązać problemy, również te wagi światowej. Różaniec to sposób na zło – sposób, który otwiera Niebo i pomaga zmieniać nasze życie na lepsze. Stoi za nim ogromna liczba niesamowitych historii, obok których nie można przejść obojętnie.

 

Premierowy pokaz, specjalnie dla widzów Dobrego Miejsca odbędzie się 14 maja o 18.00 Bilety możecie kupić już teraz [kup bilet].

 

 

Podczas gromadzenia dokumentacji do filmu „Teraz i w godzinę śmierci” reżyserzy odwiedzili różne rejony świata i zebrali wiele niesamowitych historii. Byli m.in. na Majdanie – tu poznali chłopaka, który w trakcie walk na barykadach znalazł zatopiony w błocie biały różaniec. Gdy go podnosił, przed tarczą wybuchły dwa granaty – gdyby nie osłona dzisiaj prawdopodobnie nie miałby nóg.

 

Reżyserzy dotarli również do młodego człowieka, amerykańskiego żołnierza marines, który został ciężko ranny w Afganistanie. Ewakuowany w dramatycznych okolicznościach z pola bitwy przeżył – jak twierdzi − tylko dzięki sile Różańca. Trzymał go cały czas w ręku, począwszy od postrzału w brzuch przez transport do szpitala, skomplikowaną operację, aż do pełnej rekonwalescencji.

 

Fotoreporterka dokumentująca tę nieprawdopodobną historię, zginęła niedługo później. Jej zdjęcia rannego żołnierza z różańcem w ręku były najlepszymi zdjęciami w całej jej karierze zawodowej − otrzymała za nie nagrodę Pulitzera. O tej historii napisały największe światowe media – dzienniki „Washington Post” i „Guardian” oraz telewizje NBC i Fox News. W filmie krakowskich reżyserów wystąpi zarówno żołnierz marines, jak i jego koledzy z oddziału, którzy zgodzili się dać świadectwo o wszystkim, co widzieli.

 

14 maja 2017 (niedziela), godz. 19:00, Dobre Miejsce, wejście B Aula im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Bilety w cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie sklepu “Chrześcijańskie Granie”. Stacjonarnie od 14 kwietnia w Dobrym Miejscu wej. “B” w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz od 18:00 w dniu seansu.

 

Teraz i w godzinę śmierci - film bilety

 

Miejsce: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. “B” Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki
Wstęp: 15 zł
Link do strony www z biletami: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/E-BILET-film-Teraz-i-w-godzine-smierci-14-maja-2017-g.-18/886