Projekt Kostka 2018 – muzyka, warsztaty, hip-hop w Złotowie już za kilka dni!

Projekt Kostka 2018 – muzyka, warsztaty, hip-hop w Złotowie już za kilka dni!

4 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Projekt Kostka 2018Projekt Kostka 2018 już za kilka dni! Od 7 do 9 września Złotów będzie gościł kolejne gwiazdy sceny hip-hop, które wychodzą do młodych z pozytywnym, wartościowym przesłaniem.

 

W tym roku organizatorzy zapowiadają mnóstwo zupełnie nowych elementów: taniec, komiks, teatr… to tylko niektóre z propozycji. Z racji 450. rocznicy śmierci św. Stanisława Kostki chcą też szczególnie zaakcentować inspirującą postać patrona tego unikalnego wydarzenia.

 

Na scenie festiwalu pojawią się m.in. Rymcerze, Arkadio, Muode Koty, Poison 777. Nie zabraknie też inspirujących warsztatów od RTCK i spotkań m.in z Bartkiem Krakowiakiem (Z Buta do Maryji) oraz Damianem Krawczykowskim. Będą też pokazy filmowe. Zapraszamy do śledzenia nowości na profilu facebook: https://www.facebook.com/projektkostkazlotow/

 

CO W PROGRAMIE:

– profilaktyka z ekipą RYMcerzy!

– spotkanie z autorem komiksu o św, Stasiu Kostce – o.Przemkiem Wysoglądem.

– spotkanie autorskie z Damianem Krawczykowskim, autorem książki “Apostołowie w dresach”!

– II Ogólnopolski przegląd Projekt Kostka HipHop Festiwal!

– konferencja z Bartkiem Krakowiakiem znanego z portalu “Z buta do Maryi”

– KONCERTY: Arkadio / RYMcerze / Muode Koty / Poison777

– seans filmowy oraz spektakl teatralny o życiu św. Stasia Kostki!

 

Dla osób spoza Złotowa organizatorzy zapewniają noclegi w I Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Bohaterów Westerplatte 9. Zgłoszenia grupowe i indywidualne prosimy przesłać na email: nocleg.projektkostka@o2.pl.

 

 

POLECAMY TEŻ: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – Warszawa

 

PROJEKT KOSTKA 2018 – KONKURS:

Już po raz drugi na Projekcie Kostka odbędzie się Ogólnopolski Konkurs “PK HIP-HOP FESTIWAL”! To czas, kiedy młodzi utalentowani raperzy będą mogli zagrać na profesjonalnej scenie przed doświadczonym jury. To czas, kiedy młode talenty będą biły się na deskach sceny o atrakcyjne nagrody pieniężne, które z pewnością pomogą w rozwijaniu pasji młodych zdolnych ludzi!

Projekt Kostka 2017 - Grubson fot Natalia Kranz

Projekt Kostka 2017 – Grubson fot Natalia Kranz