“Szare Anioły” w Dobrym Miejscu – pokaz specjalny 10 czerwca 2017 o 18.30

“Szare Anioły” w Dobrym Miejscu – pokaz specjalny 10 czerwca 2017 o 18.30

26 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

W roku wiary Świętego Brata Alberta, serdecznie zapraszamy na premierowy, pokaz filmu pt. “Outcasts – Szare Anioły” w dniu 10 czerwca 2017 (godz. 18:30) oraz na wyjątkowe spotkanie z promotorami i twórcami filmu w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, wejście B). Bilety do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Outcasts – Szare Anioły” – to najnowszy film katolickiego, nowojorskiego studia “Grassroots Films” opowiadający o pracy ojców Franciszkanów w najtrudniejszych miejscach na ziemi. Ojcowie pomagają ubogim i zapomnianym ludziom naszej planety. Film powstawał 10 lat. Produkcję poleca Papież Franciszek. Film wg. portalu Aleteia USA jest najmocniejszym filmem w historii kina na temat wiary.

 

Film w Polsce ukazał się dzięki staraniom High Hope Films – firmie dwóch braci, pasjonatów: Macieja i Tadeusza Syka. Po pokazie będzie okazja do porozmawiania o filmie i kulisach jego powstawania.

 

Zaproszenie na pokazy: https://www.youtube.com/watch?v=B7mnmt9IPmo

 

Specjalny pokaz filmu o “Szare Anioły” – 10 czerwca 2017 o godz. 18:30 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, wejście B, I piętro). Bilety do odbioru w sklepie Chrześcijańskie Granie (tuż obok sali kinowej) w godzinach pracy sklepu lub od 17.30 w dniu seansu.

Szare Anioły - Dobre Miejsce