Jak Bóg da – czwarty pokaz w Dobrym Miejscu (15 stycznia 2017, g. 15.30)

Jak Bóg da – czwarty pokaz w Dobrym Miejscu (15 stycznia 2017, g. 15.30)

14 stycznia, 2017 Wyłącz przez mateo

Jak Bóg da

Noworoczny, czwarty już pokaz filmu „Jak Bóg da” w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, wejście B) w Warszawie. Zapraszamy już 15 stycznia (niedziela) 2016, g. 15:30, bilety 15 zł. Film od 12 roku życia. Bilety do kupienia godzinę przed seansem w dniu wydarzenia w sklepie Chrześcijańskie Granie (www.chrzescijanskiegranie.pl).

Zobacz też: Jak Bóg da już na DVD!

 

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać… księdzem”.

 

Tu kończy się tolerancja i otwartość Tommaso. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan…

 

 

Pokaz rodzinny – wersja językowa lektor polski! Będzie to czwarty, dodatkowy termin pokazu! Komedię „Jak Bóg da” w Dobrym Miejscu zobaczyło już ponad 700 osób!

 

Jak Bóg da
czas trwania: 1 godz. 27 min.
reżyseria: Edoardo Maria Falcone
scenariusz: Edoardo Maria Falcone, Marco Martani
gatunek: Komedia
produkcja: Włochy, 2014 r