“Dwie Korony” – pokaz kinowy w Dobrym Miejscu (18 marca 2018)

“Dwie Korony” – pokaz kinowy w Dobrym Miejscu (18 marca 2018)

11 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Dwie KoronyDobre Miejsce od lat pokazuje tylko dobre filmy. W niedzielę, 18 marca 2018 o 15.30 pokaże głośny film o życiu św. Maksymiliana Kolbe pt. “Dwie Korony”. bilety w cenie 15 zł do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl i stacjonarnie.

 

Dobre Miejsce serdecznie zaprasza na kolejny film z cyklu Ludzie Boży – “Dwie korony”. Najnowszy obraz Michała Kondrata ukazuje nieznane powszechnie fakty z życia św. Maksymiliana Kolbe.

 

Film jest połączeniem dokumentu z elementami fabularnymi w których występuje plejada znakomitych polskich aktorów m.in. Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Artur Barciś, Maciej Musiał, Antoni Pawlicki, Dominika Figurska, Sławomir Orzechowski, Marcin Kwaśny, Mateusz Pawłowski i inni. Muzykę do filmu skomponował Robert Janson. Do poprowadzenia pokazu i dyskusji Dobre Miejsce zaprosiło franciszkanina z Niepokalanowa.

 

W cenie 15 zł do nabycia on-line na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl. Stacjonarnie od 05.03.18 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3, wejście B) w godz. pracy sklepu “Chrześcijańskie Granie” oraz godzinę przed seansem w dniu wydarzenia.

 

 

 

Michał Kondrat swoją produkcję opisuje następująco: „Dwie Korony to film o człowieku, który miał ambicje zmieniać świat. Częściowo mu się to udało, ale nie wszyscy znamy historię jego niezwykłego życia. Dzięki temu filmowi widzowie będą mogli poznać nie tylko jego niesamowite dzieła, ale także niezwykłą duchowość i charyzmę. Mało kto wie, że o. Maksymilian Kolbe zaprojektował także pojazd do przemieszczania się między planetami. Dwie Korony pokazują piękno umysłu zakonnika, i ogromne zaangażowanie w rozwój klasztoru, który utworzył w Niepokalanowie i Japonii”.

Dwie Korony