Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (sierpień 2018)

Muzyka chrześcijańska – TOP 10 (sierpień 2018)

5 września, 2018 Wyłącz przez mateo

Muzyka Chrześcijańska - TOP 10

Wakacje skończone, czas poznać nasze TOP 10 sprzedaży muzyki chrześcijańskiej w SIERPNIU 2018 roku. Czego słuchaliście w ostatnim miesiącu? Jakie płyty były najpopularniejsze? Piszemy jak jest! Zapraszamy na www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

To już trzeci miesiąc z rzędu, gdy na naszej liście pierwsze miejsce przypadło płycie niemaGOtu – widzimy, że bardzo przypadła Wam do gustu ich muzyka. I dobrze! Bo to naprawdę dobry krążek! Czekamy już z niecierpliwością na drugi – podobno ma pojawić się w pierwszej połowie 2019 roku.

 

Drugie miejsce zajęła Golgota Młodych – HYMNY – to płyta z nagraniami piosenek ze spotkań, które od wielu lat odbywają się w sierpniu w Serpelicach nad Bugiem, organizowanych przez kapucynów. Na krążku znajdziecie głosy m.in. Magdy Frączek, Anny Szaja oraz Małgorzaty Hutek. Polecamy!

 

Na podium pojawiła się nowość! Druga płyta Małgorzaty Hutek – PSALMY to piękna jazzowa płyta, nagrana z najlepszymi – Atom String Quartet. Więcej o niej tutaj: Małgorzata Hutek wydała drugą płytę – PSALMY już w sprzedaży! [premiera]

 

Trzecie miejsce przypadło klasykowi: Deus Meus – Trasa to jedna z najbardziej znanych płyt polskiej sceny chrześcijańskiej. Takie przeboje jak “Ogrody”, “Boże Twa łaska” czy też “Święte Imię Jezus” znane są chyba wszystkim. W tym roku zespół miał bardzo dobrą trasę koncertową i dlatego płyta znalazła się tak wysoko w naszym zestawieniu.

 

Muzyka Chrześcijańska – TOP 10 (sierpień 2018):

 

1. niemaGOtu (CD) [KUP TERAZ]
2. Golgota Młodych – Hymny (CD) [KUP TERAZ]
3. Deus Meus – Trasa [KUP TERAZ]
4. Stróże Poranka – Drogi
5. Exodus15 – Jaśniej (CD)
6. Owca – Chwały
7. Kadosz – Dzień chwały (CD)
8. Agnieszka Musiał – błogo (CD)
9. Schola Adonai – Ocaliłeś mnie (CD)
10. Play&Pray – Królestwo (CD)

Zestawienie sprzedaży płyt muzycznych CCM w Polsce.  TOP 10 na podstawie naszego sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl (tam też kupicie większość płyt z naszego zestawienia).

 

POLECAMY SERDECZNIE:

Spotkanie środowisk muzyki chrześcijańskiej