Chrześcijańskie Granie w Kwietniu! Polecane wydarzenia!

Chrześcijańskie Granie w Kwietniu! Polecane wydarzenia!

23 marca, 2016 Wyłącz przez m.guzek

chrzescijanskie granie - logotyp2

Kwiecień będzie obfity w wydarzenia, w które w sposób szczególny włączy się Chrześcijańskie Granie. Przed nami trzy duże imprezy, które warto odwiedzić: Uwielbienie na Pradze, Targi Wydawców Katolickich i Koncert Debiuty 2016.

 

Uwielbienie na Pradze z zespołem El Camino (2 kwietnia)

18.00 – Eucharystia
19.00 – Uwielbienie z zespołem El Camino
20.30 – Spotkanie w Oratorium

Miejsce: Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego, ul. Kawęczyńska 53. Dojazd tramwajami 7 i 13 (do pętli). Wstęp wolny. Więcej informacji zobacz >>>

 

 

Targi Wydawców Katolickich: Debiuty i co dalej?

Impreza odbędzie się z okazji VI Koncertu Debiuty, który będzie miał miejsce 24 kwietnia w Dobrym Miejscu. O tytuł Debiutu 2016 będą rywalizowały zespoły: Dobre Ludzie, Krzagolec Gang i Muode Koty.

 

7 kwietnia, g.17.00 – koncert magda.leny frączek („Effatha”, „Talitha Kum”, „Przebudzenie Emmanuela”) – występ solowy; Spotkanie z o.Tomaszem Nowakiem i Magdaleną Frączek na temat Debiutów.

 

8 kwietnia, g.17.00 – panel dyskusyjny na temat polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. O debiutach i nie tylko od strony mediów opowiedzą nam dziennikarki – Ewelina Steczkowska (IDZIEMY) i Agata Ślusarczyk (GOŚĆ NIEDZIELNY). Panel poprowadzi Piotr Polański.

Miejsce: Arkady Kubickiego, Zamek Królewski, Plac Zamkowy 4, Warszawa. Więcej informacji zobacz >>>

 

Koncert Debiuty 2016

24 kwietnia 2016 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach odbędzie się VI edycja koncertu Debiuty im. Moniki Brzozy. W Debiutach wystąpią: KRZAGOLEC GANG, MUODE KOTY i DOBRE LUDZIE.

 

ZDOBĄDŹ ZAPROSZENIE:

Jednym ze sposobów zdobycia zaproszenia jest wpłata dobrowolnej darowizny na rzecz organizacji Koncertu. Potem wydrukuj potwierdzenie i odbierz zaproszenie w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul.Dewajtis 3 w Warszawie już od 1 marca.

 

WPŁAĆ DOBROWOLNĄ KWOTĘ NA KONTO:

Fundacja „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”
UL. DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 

Laureatami poprzednich edycji były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB oraz Kanaan.Z twórczością zespołów, które zagrały na Debiutach można zapoznać się kupując płytę DEBIUTY VOL.1: http://www.chrzescijanskiegranie.pl/pl/p/debiuty-vol.1-/600

Miejsce: Dobre Miejsce, Dewajtis 3, Warszawa