Debiuty 2011:Pora Wiatru

14 maja, 2011 Wyłącz przez m.guzek

Pora Wiatru jest przed ostatnim zespołem, który wystąpi w koncercie Debiuty 2011. Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpocznie się w najbliższy piątek – przeglądem piosenki, a zakończy się finałem na Marszu dla Życia i Rodziny 29 maja.Koncert Debiuty 2011 już 21 maja o 17g. – bilety w cenie 10 zł. można zakupić on line do 19 maja.

Pora Wiatru – zespół powstał na przełomie w 2008 roku. Wywodzi się z chrześcijańskiego nurtu muzycznego, czego wyraz dał poprzez wydanie pierwszego albumu pt: “Pejzaż zbawienia”. Muzyka, jaką wykonuje, to akustyczny rock, z domieszką poezji śpiewanej, bluesa i folku. W maju 2009 r. zespół zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Dziedzictwa Jana Pawła II w Kraśniku.W 2011 r., w lutym, zespół zakończył nagrywanie drugiego, “pełnometrażowego” albumu, który ukaże się niebawem.

Pora Wiatru posłuchaj>>>

[youtube]anyCOWJQOSk[/youtube]

Organizatorzy: Dobre Miejsce, Fundacja Dobra Kultura, Sklep Chrześcijańskie Granie,KSM.

Patroni Medialni: Radio Warszawa, Muzyczne Dary – lista Przebojów Muzyki Chrześcijan,Bosko.pl,Tan Radio,KMDM, Gość Niedzielny, Wiara.pl,Muzykadladucha.pl, Fronda.pl, Gospelbox,Opoka.org.pl,InGod.pl,Gazeta Polska,Niezalezna.pl

Nagrody w konkursie DEBIUTY 2011:

– 1000 zł. – nagroda publiczności  została ufundowana przez Michała Kondrata – radnego Żoliborza
-dwumiesięczna opieka public relations przez firmę Enter PR www.enterpr.pl dla zespołu wybranego przez Jury.