Dobre Ludzie ruszają w Dobrą Trasę!

Dobre Ludzie ruszają w Dobrą Trasę!

17 grudnia, 2015 Wyłącz przez m.guzek

dobre ludzie koncert

W Nowym Roku 2016 pod patronatem Chrześcijańskiego Grania rozpocznie się ogólnopolska trasa koncertowa zespołu DOBRE LUDZIE. Na razie są potwierdzone cztery miasta. Już 22 stycznia zagra we Wrocławiu, później zawita do Łodzi, by następnie zagrać w Radiu Em w Katowicach oraz wziąć udział w konkursie Debiuty 2016 im.Moniki Brzozy. Informacje o trasie koncertowej podaje serwis www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Trasę rozpoczęliśmy listopadowym koncertem w warszawskim Dobrym Miejscu, do którego wrócimy w kwietniu, by wziąć udział w Koncercie Debiuty im. Moniki Brzozy. Ma to dla nas znaczenie symboliczne, bo podczas Dobrej Trasy chcemy odwiedzić jak najwięcej „dobrych miejsc” – najlepiej z pozytywnymi nazwami, ale przede wszystkim z dobrymi wartościami. Mogą to być zarówno miejsca promujące muzykę chrześcijańską, jak i takie, które po prostu wspierają ambitną, wartościową sztukę. W planach są kolejne koncerty, chętnie przyjmiemy też inne zaproszenia. Jeśli macie u siebie takie „dobre miejsca”, koniecznie do nas napiszcie!” – zaprasza na koncerty Szymon Babuchowski, lider zespołu Dobre Ludzie.

 

Trasa koncertowa:

22 stycznia 2016, Wrocław
Pieśniarze, ul. Szewska 68a
Początek: godz. 20.00,

 

24 stycznia 2016, Łódź
Keja Pub, ul. Kopernika 46
Początek: godz. 18.00

 

3 lutego 2016, Katowice
Radio eM (107,6 FM)
Koncert na żywo na antenie w ramach programu “Credo”. Początek: godz. 20.10

 

24 kwietnia 2016, Warszawa
Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3
Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy

 

 

Dobre Ludzie – Łagodne przejście – debiutancka płyta zespołu jest pierwszym krokiem do spełnienia ambicji zespołu jaką jest „tworzenie nowej jakości piosenki poetyckiej, łączącej niebanalne teksty z nowoczesnymi brzmieniami.” Utwory, które znalazły się na płycie „Łagodne przejście” już od roku bardzo dobrze są odbierane przez słuchaczy list przebojów w całej Polsce.

 

Płyty zespołu DOBRE LUDZIE można zakupić na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

Zaproś zespół do swojego miasta. Więcej informacji: www.dobreludzie.pl

 

Zespół DOBRE LUDZIE zagra w składzie:
Szymon Babuchowski – śpiew
Patryk Filipowicz – gitary
Jacek Raciborski – gitara basowa, mandolina
Anna Leszczyńska Rożek – skrzypce, kalimba
Ryszard Sierotnik – perkusja, cajón