Debiuty dla Życia! Festiwal już 24 kwietnia!

Debiuty dla Życia! Festiwal już 24 kwietnia!

16 marca, 2016 Wyłącz przez m.guzek

plakat_Debiuty2016_patroni_WWW(2)

 

 

Już 24 kwietnia 2016 w Katolickim Centrum Kultury “Dobre Miejsce” trzy zespoły: Dobre Ludzie, Muode Koty i Krzagolec Gang zmierzą się o tytuł DEBIUT ROKU 2016. W tym dniu poza konkursem uczestnicy koncertu będą mogli włączyć się w obchody Dnia Świętości Życia. Przed Debiutami o godzinie 12 w Warszawie z Placu Zamkowego przejdzie Marsz Świętości Życia. Natomiast tuż po godzinie 17.00, podczas Koncertu Debiuty będzie można wysłuchać świadectw na temat czystości. W tym roku wydarzenie odbywa się pod hasłem DEBIUTY DLA ŻYCIA. Patronat honorowy nad koncertem objął Abp Henryk Hoser.

 

“Poprzez świadectwa będziemy mówić o pięknym życiu i czystych damsko-męskich relacjach, które mają źródło w Bogu. Sama chrześcijańska muzyka wyzwala przecież do czystego spojrzenia, prowadzi do odkrycia tego, co w człowieku najpiękniejsze, do bezinteresownego zachwytu nad drugim człowiekiem. W kwietniu na scenie Dobrego Miejsca usłyszymy m.in. zespół Dobre Ludzie i Muode Koty – zespoły, które wprost odnoszą się do największych wartości – miłości, wiary w Boga, intymnych międzyludzkich relacjach opartych na czystej miłość. Tegoroczne debiuty to odpowiedź na to, co proponuje świat – rozwiązłość. Bardzo wielu młodych ludzi ulega temu wpływowi i boryka się z problemami czystości.”- mówią organizatorzy na temat tegorocznej edycji Koncertu Debiuty.

 

Koncert Debiuty 2016 może odbywać się dzięki dobrowolnym wpłatom. Wstęp na koncert za zaproszeniami. Potwierdzeniem chęci uczestnictwa w Debiutach będzie wsparcie organizacji Debiutów dobrowolną wpłatą na rzecz fundacji:

 

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
(tytułem: darowizna na cele statutowe.debiuty)

 

 

 

W ramach Debiutów od 2011 roku zmierzyło się kilkanaście zespołów. Laureatami nagród były zespoły: Love Story, Anielsi, StronaB, Kanaan, Mocni w Wierze, Good God i Soudarion.Wykonawcy występujący na Debiutach z sukcesem dzisiaj wydają swoje płyty i grają koncerty w Polsce i zagranicą.

 

Patroni Medialni: KMDM.pl ,koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, Radio Warszawa, Miłujcie Się, Bosko.pl, Lista z Mocą, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, GospelBox, Profeto, Radio Rodzina, Radio Nadzieja, Głos Katolicki, Łomżyńskie24.pl, Muzyczne Dary,Opoka tv,Radio Victoria, Droga, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, Niecodziennik, Fundacja Być Bardziej, Tv Dobre Media, Tygodnik Idziemy.

Partnerzy: Fundacja Otwarte Serce,Inicjatywa Praska, Bądź jak Jezus, Festiwal w Gniewie, Skrzydlaty Sandał, Stowarzyszenie Na Fali, Oratorium św. Jana Bosko w Warszawie

Sponsorzy: Wiara w Biznesie, Euro RTV Agd, Wielka Wola,
drabinka.pl, RTCK.PL, Kondrat-Media,Studio 159 Niepodległości,

Patronat modlitewny: Plutony Różańcowe

Organizatorzy: Fundacja “Chrześcijańskie Granie”, Dobre Miejsce, chrzescijanskiegranie.pl