Targi Wydawców Katolickich 2016: Debiuty i co dalej? (magda.lena frączek, o.Tomasz Nowak)

Targi Wydawców Katolickich 2016: Debiuty i co dalej? (magda.lena frączek, o.Tomasz Nowak)

17 marca, 2016 Wyłącz przez m.guzek

targi wydawców kat 2016

 

W ramach zbliżających się Targów Wydawców Katolickich w Warszawie, Chrześcijańskie Granie zaprasza na wydarzenie: DEBIUTY I CO DALEJ? W ciągu dwóch dni spotkamy się w namiocie przy Arkadach Kubickiego przy Zamku Królewskim, aby słuchać i rozmawiać o dobrej, chrześcijańskiej muzyce. Wśród gości pojawi się: Magdalena Frączekkompozytorka, autorka muzyki i tekstów, pianistka i wokalistka; o. Tomasz Nowak – kaznodzieja, przeor dominikańskiego klasztoru w Łodzi; Agata Ślusarczyk – dziennikarka Gościa Niedzielnego oraz Ewelina Steczkowska – dziennikarka tygodnika “Idziemy”. Spotkanie poprowadzi Piotr Polański – autor audycji w Radiu Warszawa i Radiu Wnet.

 

Impreza odbędzie się z okazji VI Koncertu Debiuty, który będzie miał miejsce 24 kwietnia w Dobrym Miejscu. O tytuł Debiutu 2016 będą rywalizowały zespoły: Dobre Ludzie, Krzagolec Gang i Muode Koty. Więcej informacji na temat Debiutów można znaleźć na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

7 kwietnia, g.17.00 – koncert magda.leny frączek (“Effatha”, “Talitha Kum”, “Przebudzenie Emmanuela”) – występ solowy; Spotkanie z o.Tomaszem Nowakiem i Magdaleną Frączek na temat Debiutów.

Miejsce: Namiot obok Arkad Kubickiego, Zamek Królewski, Plac Zamkowy 4, Warszawa.

9 kwietnia, g.17.30 – panel dyskusyjny na temat polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. O debiutach i nie tylko od strony mediów opowiedzą nam dziennikarki – Ewelina Steczkowska (IDZIEMY) i Agata Ślusarczyk (GOŚĆ NIEDZIELNY). Panel poprowadzi Piotr Polański.

Miejsce: Sala Koncertowa, Zamku Królewskiego, Plac Zamkowy 4, Warszawa

 

Organizator: Chrześcijańskie Granie, Stowarzyszenie Wydawców Katolickich.