Good God – “On Jest”, czyli energetyczne reggae już w sprzedaży!

Good God – “On Jest”, czyli energetyczne reggae już w sprzedaży!

19 marca, 2018 Wyłącz przez mateo

Good God - On Jest płytaGood God powraca w pięknym stylu. Nowa płyta pt. „On jest” to zbiór jedenastu utworów, z których większość z nich zamyka się w gatunku reggae. Znajdziemy tu utwory rootsowe, czy też dubowe oraz ciekawe połączenia takie jak reggae z hip-hopem, jazzem czy też rockiem. Od teraz kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Zespół Good God (Debiut Publiczności 2015) mając na uwadze szerokie grono odbiorców, dodał także kilka utworów modlitewnych, które powstawały podczas rekolekcji czy też adoracji. Są to głębokie pieśni, wprowadzające w nastrój uwielbienia. Do współpracy przy nagraniu płyty zostali zaproszeni raper Kolah oraz ks. Krzysztof Kralka SAC. Całość to ciekawe połączenie, które sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie – fani reggae wejdą w klimatyczne rootsowe numery, a ci, którzy w muzyce chrześcijańskiej szukają pokoju i umocnienia w Bogu, poprzez głębokie teksty utworów, będą mogli doświadczyć miłości Pana Boga.

 

Good God - zespół

 

Formacja powstała w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Początkowo zespół tworzyli instrumentaliści: ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski (instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), ks. Michał Kłysz (saksofon) i Franciszek Wróbel (perkusja). Z czasem zespół zasilił także 3-osobowy chórek żeński: Angelika Jędrzejowska, Agnieszka Zarębska oraz Aleksandra Pękala, co nadało zespołowi nową jakość. W czasie formacji seminaryjnej, 31 maja 2014 roku zespół wydał pierwszą płytę zatytułowaną „Droga ocalenia”, której nakład rozszedł się w ekspresowym tempie.

Zobacz też: Good God z nową płytą i z nową jakością brzmienia!

 

Utwory z tego krążka szybko zyskały popularność i przez długi czas podbijały czołowe miejsca radiowej „Listy z mocą”. Kolejnym sukcesem było zdobycie przez zespół Nagrody Publiczności podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Debiuty 2015”. Bóg pokazał, że ma dalsze plany wobec zespołu, czego efektem jest drugi krążek, pt. „On jest” [kup teraz], wydany we współpracy z raperem Kolah czy też ks. Krzysztofem Kralką SAC.

 

 

ON JEST – LISTA UTWORÓW:

1. Intro
2. Biegnij
3. Root of Faith
4. Sługa feat. Kolah
5. Pieśń zwycięstwa
6. Przyprowadź mnie
7. Obecność
8. Otwórz swe serce
9. Spojrzenie
10. W nim nie ma potępienia feat. ks. Krzysztof Kralka SAC
11. God is Good
12. Pełnia życia