Królestwo nadchodzi. Już 15 czerwca 2018 nowa płyta Play&Pray.

Królestwo nadchodzi. Już 15 czerwca 2018 nowa płyta Play&Pray.

5 czerwca, 2018 Wyłącz przez mateo

Play&Pray - Królestwo

„Królestwo” to tytuł debiutanckiego krążka zespołu Play&Pray (Debiut 2017). Tą długo wyczekiwaną płytę patronatem honorowym objął bp. Grzegorz Ryś. Premiera już 15 czerwca 2018. Znajdziecie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Bp. Ryś podkreślał, że płyta ma być piękna – i jest, jak zaręcza Wydawca płyty Andrzej Dubiel z Bonart Management. Efekt ten został osiągnięty poprzez synergię różnych gatunków muzycznych, których nie sposób porównać do żadnego innego znanego brzmienia. Unikatowe aranżacje muzyczne wpadają w ucho i serce, wprowadzając człowieka w Uwielbienie.

Zobacz też: Play&Pray – Chcę szukać Twego piękna [teledysk]

 

Słuchacze, którzy początkowo zainteresowali się tylko warstwą muzyczną podkreślają, że wsłuchując się w teksty poczuli się zaproszeni do refleksji. Muzycy przez 9 lat swojego istnienia odważnie przyznają się do Boga, a w swoich tekstach zwracają się do Niego bardzo osobiście.

 

„Teksty są bardzo bezpośrednie, mówimy o Bożym działaniu w naszym życiu, to są modlitwy, czyli rozmowy z Bogiem. Uwielbienie to przecież Spotkanie! Stoimy przed Panem Bogiem i mówimy Mu o wszystkim” – przypomina entuzjastycznie liderka Zespołu Play&Pray Anna Madej.

 

Na płycie usłyszycie gitarę akustyczną i elektryczną (Jakub Broniewski), instrumenty klawiszowe (Kamil Tor), gitarę basową (Rafał Hajduga), perkusję (Szymon Madej) i instrumenty perkusyjne (gościnnie Patryk Zakrzewski), a ich dopełnieniem są dwa żeńskie głosy – Anny Madej i Katarzyny Blat. Gościnnie wystąpił także chór Gospel Voice.

 

 

W 2017 roku podczas 7. Koncertu Debiuty w Warszawie zdobyli tytuł Debiutu Roku 2017 zarówno od publiczności, jak i od jury. Jako laureaci konkursu pojawili się następnie na jednym z największych ekumenicznych festiwali w Polsce – Bądź jak Jezus, a jesienią 2017 jako gwiazda 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.