Kuba Kornacki i KAANAN wydaje wreszcie “Trzy Sny” – premiera w marcu!

Kuba Kornacki i KAANAN wydaje wreszcie “Trzy Sny” – premiera w marcu!

24 lutego, 2018 Wyłącz przez mateo

Kuba Kornacki i KANAAN - Trzy Sny“To muzyka skierowana do ludzi, którzy nie dziwią się, że piosenka jest „z tekstem”, wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.” – zapowiada Kuba Kornacki premierę albumu „Trzy Sny”, który nakładem wydawnictwa Edycji św. Pawła ukaże się w drugiej połowie marca 2018 roku. Chciałoby się rzecz – wreszcie!

 

Kuba Kornacki razem z Kanaanem, po zdobyciu tytułu Debiutu 2013 roku i wydaniu debiutanckiej płyty “Tato” (premiera – 23 września 2013) kazali długo czekać na kolejny krążek.

 

Poza Kubą Kornackim na albumie „Trzy Sny” usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyk. Wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszoną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajduje się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością.

Zobacz też: Płyta Roku 2017 – znamy wyniki: Gospel Joy “Napełniaj” na podium!

 

„To album, który będzie trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień.” – dodaje Kuba.

 

Album „Trzy Sny” Kuby Kornackiego i zespołu Kanaan będzie dostępny w drugiej połowie marca 2018 – pojawi się także na www.chrzescijanskiegranie.pl. Utwór „Wojownik” zapowiada wydawnictwo. Będzie to jedna z najciekawszych premier tego roku!

Zobacz też: Muzyka chrześcijańska – najlepiej sprzedające się płyty 2017 [zestawienie]

 

 

Kuba Kornacki – absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody.

 

PREMIERA PŁYTY KUBY KORNACKIEGO TRZY SNY W MARCU 2018. Sponsorem Srebrnym albumu jest Grupa Energa.