Play&Pray – pomóż i otrzymaj płytę “Królestwo”!

Play&Pray – pomóż i otrzymaj płytę “Królestwo”!

23 kwietnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Play&Pray - zespół

Zespół Play&Pray po zdobyciu tytułu Debiutu 2017 roku i zagraniu przedpremierowego koncertu (6 kwietnia 2018) z płyty “Królestwo”, wchodzi na ostatnią prostą do wydania swojego (oczekiwanego!) debiutanckiego albumu. Wszyscy możemy im w tym pomóc!

 

Play&Pray to sześć silnych osobowości – połączyła ich muzyka i powołanie do posługi uwielbieniowej. Od paru lat wspólnie przez swoją muzykę głoszą chwałę Królestwa Bożego! Ich utwory to połączenie wielu gatunków szeroko pojętej muzyki rozrywkowej związanych z praise&worship.

 

Teraz możecie wspomóc wydanie ich debiutanckiej płyty “Królestwo” – jeszcze przez tydzień trwa zbiórka na portalu odpalprojekt.pl – wspierając zespół, możecie zdobyć bardzo fajne nagrody.

 

Debiuty 2017 Play&Pray

 

W 2017 roku podczas 7. Koncertu Debiuty w Warszawie zdobyli tytuł Debiutu Roku 2017 zarówno od publiczności, jak i od jury. Jako laureaci konkursu pojawili się następnie na jednym z największych ekumenicznych festiwali w Polsce – Bądź jak Jezus, a jesienią 2017 jako gwiazda 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

Teraz nadszedł czas na płytę. W albumie “Królestwo” znalazło się dziewięć utworów, wszystkie napisane, skomponowane i zaaranżowane przez członków zespołu.

 

Na płycie usłyszycie gitarę akustyczną i elektryczną (Jakub Broniewski), instrumenty klawiszowe (Kamil Tor), gitarę basową (Rafał Hajduga), perkusję (Szymon Madej) i instrumenty perkusyjne (gościnnie Patryk Zakrzewski), a ich dopełnieniem są dwa żeńskie głosy – Anny Madej i Katarzyny Blat. Gościnnie wystąpił także chór Gospel Voice.

 

Teksty – inspirowane Słowem Bożym – i muzykę do ich utworów napisali: Anna Madej, Katarzyna Blat, Kamil Tor i Jakub Broniewski. Aranżacjami instrumentalnymi i produkcją muzyczną zajęli się Szymon Madej i Rafał Hajduga, a aranżacjami wokalnymi – Anna Madej. Za mix i mastering odpowiedzialny jest Maciek Stach.

 

“Piosenki nagraliśmy i przygotowaliśmy do wydania. Potrzebujemy jednak wsparcia finansowego – pozostały nam do pokrycia koszty mixu i masteringu, działań promocyjnych, sesji fotograficznej, materiałów wideo oraz opracowania graficznego okładki. ” – mówią członkowie zespołu.

 

 

KRÓLESTWO – lista utworów:

1. Chcę szukać Twego piękna (sł. i muz.: K. Tor)
2. Ty jesteś przy mnie (sł. i muz.: J. Broniewski)
3. Królestwo (sł.: K. Blat, A. Madej, muz.: J. Broniewski, Play&Pray)
4. Prowadź mnie (sł.: K. Blat, muz.: K. Blat, Play&Pray)
5. Naucz nas (sł. i muz.: A. Madej)
6. Święty (sł. i muz.: A. Madej)
7. Będę tańczył (sł.: J. Broniewski, A. Madej, muz.: J. Broniewski, Play&Pray)
8. Jezus siłą mą (sł. i muz.: J. Broniewski)
9. Jezus siłą mą – outro (sł.: J. Broniewski, muz.: S. Madej)
bonus track:
10. Na trudny czas (sł.: A. Madej, K. Blat, muz.: A. Madej)

Play&Pray - Królestwo