PREMIERA: La Pallotina – “Miłość nad Wisłą” – nowa płyta!

PREMIERA: La Pallotina – “Miłość nad Wisłą” – nowa płyta!

22 stycznia, 2018 Wyłącz przez mateo

Miłość nad Wisłą - La PallotinaLa Pallotina wydała nowy krążek! Po 5 latach od premiery płyty “Alter” zespół ks. Daniewicza powraca z płytą “Miłość nad Wisłą”. To album, który nie pozwala się znudzić. Kupisz go na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Dodatkowo – 22 stycznia o 18.00 w Warszawie odbędzie się koncert premierowy krążka. Zapraszamy!

 

Autorem kompozycji i tekstów oraz głównym wykonawcą jest ks. Andrzej Daniewicz. Pozostali współtwórcy to Witek Wilk, perkusista i producent, Dominik Sławiński, basista i wokalista oraz Piotr Szewczenko, gitarzysta. Zespół działa od 2005 roku i jest klasyfikowany jako wykonawca chrześcijańskiego rocka.

 

Bogactwem grupy są „słowa, które nie wymagają słów”. W „Miłości nad Wisłą” mówią one o uzdrowieniu i uwolnieniu wewnętrznym; opisują i zwiastują stan bliskości z Chrystusem ubogim i czystym.

 

Zespół posiada na koncie występy na dużych i małych festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Jest obecny w katolickich mediach i aktywny w projektach ekumenicznych, takich jak „Tydzień dla Jezusa” 2017. Intensywną linią działania dla członków La Pallotiny są też muzyczne posługi uwielbienia podczas rekolekcji charyzmatycznych jak i comiesięczne worship sessions w pallotyńskim kościele Chrystusa Króla na warszawskiej Pradze.

 

 

LISTA UTWORÓW:

1. Coś się zmieniło
2. Miłość nad Wisłą
3. Drogi Pana
4. Naprawdę przyjdź
5. Uśmiechnij się
6. Re-la-la-mi
7. Nocny klub
8. Święta krowa
9. W Tobie się rozsławię
10. Nic