2TM2,3 powraca z albumem “SŁOWO” [live]

2TM2,3 powraca z albumem “SŁOWO” [live]

16 kwietnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Słowo - 2tm,23SŁOWO – nowy, nowy koncertowy album 2TM2,3 (Tymoteusz) to powrót do czadowego grania – nagrany podczas mocnej trasy koncertowej z okazji XX-lecia zespołu w 2017 roku. Płyta CD pozwala raz jeszcze poczuć klimat tego czasu! Polecamy – kupisz ją na www.chrzescijanskiegranie.pl!

 

Zobacz płytę 2tm23 “Źródło”>>>

 

Legenda polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej wróciła do ostrego grania. Po reedycji płyty “888” nadszedł czas na album koncertowy, który naszym zdaniem świetnie oddaje klimat jubileuszowej trasy zespołu. Premiera krążka: 15 kwietnia 2018 roku!

 

2Tm2,3 to zespół złożony z najbardziej znanych muzyków muzyki alternatywnej lat 90-tych (m.in. Tomasz Budzyński “Budzy”, Darek Malejonek “Maleo”, Robert Friedrich “Litza”) powstał ponad 20 lat temu i z założenia miał grać muzykę opartą na Słowie Bożym. Jest to jedna z najważniejszych formacji tzw. sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Ostatnie albumy grupy pt. “Źródło” były dosyć spokojne – akustyczne, ale należy pamiętać, że to te najbardziej czadowe utwory kształtowały całe pokolenie młodzieży.

 

2Tm2,3 “SŁOWO” – LISTA UTWORÓW:

1. MARANATHA (SZCZECIN)
2. EFFATHA (WARSZAWA)
3. SHEMA ISRAEL (WROCŁAW)
4. PSALM 40 (WARSZAWA)
5. SHALOM (WARSZAWA)
6. MAGNIFICAT (WROCŁAW)
7. LIST DO KOŚCIOŁA (WARSZAWA)
8. KRÓLOWIE CIĘ UJRZĄ (PUSZCZYKOWO)
9. SŁOWO (KATOWICE)
10. BIADA (WROCŁAW)
11. MIŁOŚĆ (KATOWICE)
12. 888 (WROCŁAW)
13. NIE UMRĘ (KATOWICE)
14. LEW HADASH (KATOWICE)
15. NIE LĘKAJ SIĘ (SZCZECIN)
16. HOMILIA MELITONA (PUSZCZYKOWO)
17. JEZUS JEST PANEM (PUSZCZYKOWO)

 

KUP 2TM2,3 – “SŁOWO” [live] (CD) JUŻ TERAZ >>>

 

Rock Caritas - koncert 2 tm23, Armia

Zespół został założony w 1996 roku przez muzyków polskiej sceny alternatywnej m.in. Roberta „Litzę” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack), Tomka Budzyńskiego (Armia), Darka „Maleo” Malejonka (Houk, Maleo Reggae Rockers), Marcina Pospieszalnskiego. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Zdobyli ogromną popularność płytami „Przyjdź”, „Pascha 2000”, „Amen” czy „888”. Muzycznie przedstawiają całe bogactwo osobowości i talentów muzyków uczestniczących w projekcie – od folkowych, akustycznych przez ciężkiego rocka, aż po punk i reggae.