NOWOŚCI: Mężczyzna 2.0 i Jego miłość jest Ogniem już w sprzedaży!

NOWOŚCI: Mężczyzna 2.0 i Jego miłość jest Ogniem już w sprzedaży!

8 lutego, 2018 Wyłącz przez mateo

Mężczyzna 2.0 oraz piękne nagranie książki Brata Rogera z Taize to nie jedyne nowości w Chrześcijańskim Graniu. Chcemy je jednak szczególnie polecić, dla tych, którzy szukają czegoś co pomoże odmienić ich życie. Polecamy na www.chrzescijanskiegranie.pl!

 

 

Mężczyzna 2.0Mężczyzna 2.0 to coś więcej niż dobra książka czy poradnik na temat męskości. Można śmiało powiedzieć, że te nagrania to słowa ludzi, którzy odnieśli sukces. Zadają oni sobie pytania, które jeszcze nie przyszły Ci do głowy, a także znają drogę, na której warto szukać odpowiedzi. Brzmi tajemniczo? Owszem. To jest audiobook dla odważnych, dla tych, którzy męski świat traktują poważnie.

 

autorzy: Robert Friedrich – Litza, Jacek Pulikowski, ks. Mirosław Maliński, ks. Piotr Pawlukiewicz, Monika i Marcin Gajdowie, dr Maria Popkiewicz-Ciesielska

KUP TERAZ: Mężczyzna 2.0 (audiobook CD)

 

Brat Roger z Taize - Jego Miłość jest OgniemSą takie miejsca, w które musisz pójść, żeby żyć piękniej niż żyłeś dotąd, ale czujesz, że nie starcza ci na to odwagi. Ta książka może cię do nich poprowadzić. Brat Roger weźmie cię za rękę i powie: Ty, który chciałbyś odsłonić przed nim serce pełne lęku – zaufaj, bo On nie złamie trzciny nadłamanej. Posłuchajcie “Jego miłość jest ogniem” czytanej przez Krzysztofa Bronk.

 

Upłynęło już sporo czasu od śmierci założyciela Wspólnoty z Taizé, ale jego słowa są wciąż aktualne. W tej książce, wydanej w formie audiobooka, można znaleźć jego najważniejsze teksty pisane przez lata w kolejnych dziełach. Odkrywamy w nich, że jego myśl wyrażona często językiem poetyckim, odżywiana jest wspólną modlitwą i codziennym życiem ze swymi braćmi. Inspiracje znajdował w kontakcie z tysiącami młodych ludzi ze wszystkich kontynentów, których spotykał w Taizé, a także wtedy, kiedy przebywał wśród najuboższych i kiedy odwiedzał chrześcijan w Europie Środkowej i Wschodniej, doświadczanej wówczas przez komunistyczne reżimy.

 

Dla założyciela Taizé życie wewnętrzne i solidarność międzyludzka miały jedno i to samo źródło: miłość Chrystusa, ten ogień który pali się nawet wtedy, kiedy ludzkość pogrążona jest w ciemności, ogień, który nigdy nie gaśnie.

KUP TERAZ: “JEGO MIŁOŚĆ JEST OGNIEM”  Brat Roger z Taize