NOWOŚĆ: ks. Piotr Pawlukiewicz powraca – Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim!

NOWOŚĆ: ks. Piotr Pawlukiewicz powraca – Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim!

29 lutego, 2016 Wyłącz przez mateo

Wstań! - ks. Piotr Pawlukiewicz

Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim. Najnowsze nagranie ks. Piotra Pawlukiewicza – pierwsze nowe od wielu lat! Legenda polskiego kaznodziejstwa w właściwy sobie sposób – sypiąc anegdotami, z humorem odpowiada na pytania najważniejsze: jak być sobą? czy można się kłócić z Bogiem? Jak powstawać po upadku?

 

Czy nie masz czasami wrażenia, że życie zgodne z wartościami katolickimi jest nudne i przeciętne, a bycie świętym to obciach? Pewno zgodzimy się, że obraz świętości jest dzisiaj mocno zaburzony. Czy u Ciebie również, kiedy to katecheta (lub katechetka) pytali na katechezie o chęć zostania świętym, prawie nikt się nie zgłaszał? Prawie nikt nie chciał być święty! Gdybyśmy wyszli dzisiaj na rynek np. w Krakowie, gdzie codziennie pojawiają się tłumy ludzi i zrobili krótką ankietę z pytaniem: „Czy chcesz być święty”? – Nie dostalibyśmy zbyt wiele pozytywnych odpowiedzi.

 

Dlaczego mamy tak negatywny obraz świętości? Jak to możliwe, że tak ogromne kłamstwo na temat świętości mogło zagościć w naszych sercach? W sercach całych społeczności? Nie można być trochę świętym!

 

Nie można „próbować” być świętym! Bądź bezczelny, chciej życia na 100%! Kup najnowszą płytę ks. Piotra Pawlukiewicza już teraz >>>

 

 

Poznaj nagranie, w którym ksiądz Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa inspiruje do przemyśleń na temat kryzysu, powstawania z upadków oraz słabości na Twojej drodze do bycia świętym. Całość opowiedziana jest w charakterystyczny dla Ks. Piotra barwny sposób, pełen humoru, krótkich anegdot i trudnych pytań, które wiercą nasze serca jeszcze długo po ich wysłuchaniu.

 

Legenda polskiego kaznodziejstwa – ks. Piotr Pawlukiewicz odpowie w tym nagraniu między innymi na takie pytania:

– Kiedy jesteś najbardziej sobą?

– Czy świętość to nieskazitelność?

– Skąd czerpać siłę, aby się podnieść?

– Po co kłócić się z Bogiem?

– Skąd masz wiedzieć, czego chcesz naprawdę?

– Na jakie dwie choroby zapadł świat?

 

Kup już dzisiaj na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>