Nowości od ks. Marka Dziewieckiego – Wychowanie, Pamiętnik Perełki, Planeta Ludzi, Małżeństwo

Nowości od ks. Marka Dziewieckiego – Wychowanie, Pamiętnik Perełki, Planeta Ludzi, Małżeństwo

25 stycznia, 2016 Wyłącz przez mateo

ks. Marek Dziewiecki - nowości

Dzisiaj dojechały do nas nowości! Zapraszamy do zapoznania się z audiobookami ks. Marka Dziewieckiego – znanego rekolekcjonisty, psychologa i terapeuty. Polecamy do posłuchania – Wychowania, Pamiętnika Perełki, Planety Ludzi, Małżeństwa oraz wielu innych. Wszystko to na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

MAREK DZIEWIECKI – (ur. 1954) ufający Bogu ksiądz katolicki, psycholog i rekolekcjonista; duszpasterz małżeństw i rodzin; dyrektor radomskiego telefonu zaufania; autor kilkudziesięciu książek, kilkuset artykułów i kilku audiobooków na temat miłości, wychowania, profilaktyki i terapii uzależnień oraz komunikacji międzyludzkiej.

 

KUP JUŻ DZISIAJ DOBRE PŁYTY >>>

 

planeta_ludzi_dziewiecki_front_bigPlaneta ludzi – to dar Boga dla człowieka. To miejsce, które w zamyśle Stwórcy miało być dla nas rajem – miejscem miłości, radości i pokoju. Po grzechu pierworodnym zaczęliśmy zamieniać tę planetę w dolinę ciemności i w padół łez. Zaczęliśmy krzywdzić bliźnich i samych siebie. Zaczęliśmy tracić wolność i grunt pod nogami. Zaczęliśmy być coraz mniej podobni do Boga i coraz mniej szczęśliwi. Na szczęście nie stoimy na straconej pozycji. Znamy drogi, które pomagają wrócić do raju. Jedną z takich wypróbowanych i błogosławionych dróg jest Program Dwunastu Kroków.

 

wychowanie_dziewiecki_frontWYCHOWANIE – to zapis wyśmienitych wykładów KS. MARKA DZIEWIECKIEGO skierowanych do każdego, kto odpowiada nie tylko za własny rozwój. To doskonała propozycja dla rodziców, dziadków, nauczycieli, trenerów, wychowawców i kapłanów; brawurowa, ale rzeczowa, barwna i solidna, budząca do działania i uspokajająca, przywraca wiarę w odwieczne i skuteczne metody wychowawcze.

 

 

 

malzenstwo_dziewiecki_front_bigMAŁŻEŃSTWO – to zapis rekolekcji ks. Marka Dziewieckiego skierowanych do tych, którzy złożyli przysięgę „aż do śmierci”. Płyta powstała po to, aby ci, którzy przeżywają w małżeństwie poważny kryzys nie tracili ducha. Znajduje się na niej wielka porcja pociechy, wiele praktycznych rad i fundamentalnych wskazówek, jak stać się doskonałym mężem lub doskonałą żoną.

 

 

pamietnik_perelki_front_bigPAMIĘTNIK PEREŁKI to spojrzenie na człowieka i świat; na miłość, małżeństwo i rodzinę z perspektywy dziesięcioletniej dziewczynki. Ten audiobook jest dla dzieci, które już wiedzą, że są stworzone do radości. To także książka dla dorosłych, którzy jeszcze nie zapomnieli o swoich największych ideałach i najpiękniejszych pragnieniach z dzieciństwa. To zapis myśli, przeżyć i nadziei, które są bliskie każdemu, kto chce kochać i być kochanym.

 

Polecamy też inne dobre płyty ks. Marka oraz innych autorów m. in. o. Adama Szustaka, o. Tomasza Nowaka czy też ks. Michała Olszewskiego.