Newsboys oraz For King & Country – płyty gwiazd CCM w Chrześcijańskim Graniu!

Newsboys oraz For King & Country – płyty gwiazd CCM w Chrześcijańskim Graniu!

23 stycznia, 2018 Wyłącz przez mateo

Newsboys i For KIng & Country

Nowe krążki w Chrześcijańskim Graniu! Tym razem pojawiły się płyty gwiazd CCM zza oceanu. Newsboys z “Love Riot” oraz For King & Country z edycją specjalną nagrodzonego Grammy krążka “Run Wild, Live Free, Love Strong”. Polecamy!

 

Te płyty oraz wiele innych kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Newsboys - Love Riot“LOVE RIOT” – kolejna świetna produkcja “multi-platynowego” zespołu Newsboys. Pop-rockowo, radiowo i przebojowo tak w skrócie można określić najnowszy materiał. Ponownie zespół zagościł ze swoją muzyką w kolejnej części filmu fabularnego God’s Not Dead 2 (Bóg nie umarł 2) z utworem “Guilty”.

 

Zespół został założony w Australii w 1985 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na scenie CCM.

 

Wersja specjalna albumu “Run Wild, Live Free, Love Strong” (za który zespół otrzymał nagrodę GRAMMY) wydana w tym roku zawiera 3 nowe utwory. m.in Priceless – piosenkę do filmu fabularnego o tym samym tytule. Zespół wystąpił w Polsce podczas koncertu Bądź Jak Jezus w Mysłowicach – 26 maja 2016 (to był najlepszy koncert na jakim byliśmy! zobacz naszą relację >>>)

 

for KING & COUNTRY – okrzyknięta „australijską odpowiedzią na Coldplaya” formacja została stworzona przez braci Joela i Luke’a. Grają autorski bardzo dynamiczny chrześcijański pop, alternatywny rock i soft rock, a ich przesłaniem jest uczciwe i autentyczne śpiewanie o życiu. Mają na koncie dwa albumy „Crave” i „Run Wild. Live Free. Love Strong”. Mają na swoim koncie dwie nagrody Grammy, trzy nagrody Dove i wiele więcej nominacji do prestiżowych nagród muzycznych oraz kilkadziesiąt milionów odsłon na Youtube! Ich żywiołowe, porywające koncerty pokochała publiczność całego świata – teraz czas na Polskę!

 

 

LOVE RIOT – LISTA UTWORÓW:

1 – Crazy
2 – Hero
3 – Love Riot
4 – Guilty
5 – You Hold It All (Every Mountain)
6 – No Longer Slaves
7 – Family of God
8 – Commited
9 – Earthquake
10 – What I Want Them To Say

 

FOR KING & COUNTRY – LISTA UTWORÓW:

1. Run Wild (feat. Andy Mineo)
2. Prelude (Fix My Eyes)
3. Fix My Eyes
4. To The Dreamers
5. Shoulders
6. Priceless
7. No Turning Back
8. Without You (feat. Courtney)
9. Long Live
10. Ceasefire
11. Steady
12. Already Home
13. This Is Love
14. Wholehearted
15. Matter
16. It’s Not Over Yet (The Encore)
17. O God Forgive Us