Bogaty Katolik. Dlaczego Bóg chce abyś pomnażał pieniądze? – konferencja audio CD [NOWOŚĆ]

Bogaty Katolik. Dlaczego Bóg chce abyś pomnażał pieniądze? – konferencja audio CD [NOWOŚĆ]

1 lutego, 2017 Wyłącz przez mateo

Bogaty Katolik - nowość audiobook CD

BOGATY KATOLIK. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze? – to nowość od RTCK. Ks. Wojciech Węgrzyniak w tej konferencji całkowicie zmienia świadomość w zakresie rozwoju osoby i pomnażania pieniędzy. Audiobook kupisz na www.chrzescijanskiegranie.pl

Zobacz też: NOWOŚĆ: Jak Bóg da już na DVD!

 

Biblia mówi wiele o bogaceniu się, dobrach materialnych i pieniądzach. Z jednej strony wychwala bogactwo, drugiej nie boi się mówić o niebezpieczeństwie pieniądza. Bogu zależy na dobru swoich dzieci, a skoro Mu na tym zależy, to będzie zawsze mówił całą prawdę z całą miłością! Posłuchaj prawdy o pieniądzach, którą przekazuje ks. Wojciech Węgrzyniak.

 

Ks. Wojciech Węgrzyniak – biblista, autor kilkunastu książek z zakresu duchowości. Studiował na uniwersytetach w Krakowie, Rzymie i Jerozolimie. Jego konferencje i rekolekcje trzeba rezerwować z kilkuletnim wyprzedzeniem. Na co dzień pracuje na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie, a jego specjalnością są nauki biblijne, szczególnie Stary Testament.

 

POSŁUCHAJ ZAPOWIEDZI:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – kup płytę: BOGATY KATOLIK. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze?” >>>

 

BOGATY KATOLIK – SPIS TREŚCI:

 

CD1 – Dlaczego pieniądz jest dobry?

1. Dlaczego warto rozmawiać o pieniądzach

2. Dlaczego pieniądz jest dobry?

3. Sex, władza i pieniądze w Piśmie Św.

4. Dlaczego można i trzeba się bogacić?

5. Jesteś stworzony do rozwoju!

6. Pomnażaj dobra

7. Opłaca się wierzyć

8. Jesteś stworzony do konkurencji

9. Bogactwo jest błogosławieństwem Bożym

 

CD2 – Kiedy pieniądz staje się problemem?

1. Nie sprzedawaj Boga

2. Nie sprzedawaj człowieka

3. Nie kradnij

4. Nie sprzedawaj swojej wolności!

5. Nie sprzedawaj rozumu, miłości i nadziei

6. Nie żyj ponad stan

7. Co mamy czynić?

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – kup płytę: BOGATY KATOLIK. Dlaczego Bóg chce, abyś pomnażał pieniądze?” >>>

 

“Będąc na Chrześcijańskim Forum Przedsiębiorczości, organizowanym w grudniu 2016 roku przez „Wiarę w Biznesie”, usłyszałem apel prezesa jednej z największych firm w Polsce o potrzebie narodowej terapii w zakresie myślenia o pieniądzach, przedsiębiorczości osobistej i rozwoju Polaków. Skąd taki pomysł? Mając na uwadze statystyki, które mówią o tym, że UWAGA: 2 400 000 Polaków, czyli grubo ponad dwa miliony Polaków ma problem ze spłatą swoich zobowiązań na czas, w rezultacie tego najczęściej żyją „od pierwszego, do pierwszego” – taki apel dociera z jeszcze większą mocą.

 

Siedząc na sali i słuchając tych słów, ciarki przeszły mi po plecach. Aż chciało mi się wyskoczyć z krzesła i wykrzyczeć: Hej! Mamy receptę na te problemy! Mamy publikację, która całkowicie zmienia świadomość w zakresie rozwoju osoby i pomnażania pieniędzy. Mamy coś, co zmienia myślenie, uwalnia od błędnych przekonań, inspiruje! Mamy „BOGATEGO KATOLIKA”! – tak opisuje swoje doświadczenia właściciel RTCK, Kamil Zbozień.