Festiwal Nowe Spojrzenie 2017: Maleo Reggae Rockers, TAU, Cuba de Zoo, 12 kamieni [program]

Festiwal Nowe Spojrzenie 2017: Maleo Reggae Rockers, TAU, Cuba de Zoo, 12 kamieni [program]

31 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Festiwal Nowe Spojrzenie 2017Już w niedzielę 11 czerwca 2017 roku odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie 2017. Już po raz szósty. To imponujące wydarzenie kulturalne o ogólnopolskim zasięgu – poprzednie edycje zgromadziły łącznie kilkadziesiąt tysięcy uczestników z całego kraju. Na scenie obok bazyliki pojawią się: Maleo Reggae Rockers, TAU, Cuba de Zoo, 12 kamieni.

 

Festiwal odbędzie się na skwerze u zbiegu ulic Berwińskiego i Szymanowskiego – w okolicach bydgoskiej Bazyliki. Rozpoczęcie o godz. 15:00. Wstęp wolny!
Aktualne informacje o Festiwalu są dostępne na stronie internetowej: www.nowespojrzenie.com/new oraz na www.facebook.com/FestiwalNoweSpojrzenie.

 

Festiwal, oprócz muzycznej uczty, oferuje również atrakcje dla całych rodzin i ludzi w każdym wieku. Na wszystkich czekać będzie piknik rodzinny i moc atrakcji, o których informacje pojawią się nie długo na naszej stronie internetowej. Poza tym dzięki możliwości wejścia na taras widokowy na kopule Bazyliki, jak co roku, uczestnicy Festiwalu będą mieli także wyjątkową okazję podziwiać Bydgoszczy z lotu ptaka. Zobacz też naszą relację sprzed 3 lat: Festiwal Dobrej Zabawy – nasze Nowe Spojrzenie 2014

 

FESTIWAL NOWE SPOJRZENIE 2017 – ARTYŚCI:

Muzyczną ucztę zapewnią uznani polscy artyści, reprezentujący różne gatunki muzyczne.

 

Maleo Reggae Rockers (polski zespół wykonujący głównie muzykę reggae, którego założycielem jest Darek Malejonek – współtwórca takich projektów jak 2 Tm 2,3 (Tymoteusz) oraz Arka Noego), Panny Wyklęte (projekt zainicjowany przez Maleo Reggae Rockers i zainspirowany historią Żołnierzy wyklętych; jednocześnie grupa muzyczna zrzeszająca różnych wykonawców).

 

Cuba de Zoo (niezwykle energetyczne trio; często goszczą na antenach radiowej Trójki, Jedynki czy RDC; stawiają na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty.).

 

Tau (raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records; do 2013 roku występował pod pseudonimem Medium, po nawróceniu zmienił pseudonim na Tau).

 

12 Kamieni (Zespół powstały w ramach projektu 12 kamieni; muzycy wchodzący w skład zespołu to młode pokolenie trójmiejskiej sceny muzycznej, a ich brzmienie to mieszanka funky, soul i pop).

 

Festiwal Nowe Spojrzenie 2017 odbywa się m.in. pod patronatem Chrześcijańskiego Grania oraz naszego serwisu KoncerTY+

Znajdź też koncerty na Boże Ciało 2017:

Boże Ciało 2017