Arka Noego – Wyjątkowy Osioł już 1 czerwca w sklepach!

Arka Noego – Wyjątkowy Osioł już 1 czerwca w sklepach!

11 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

Arka Noego - Wyjątkowy osiołPremiera nowej płyty Arki Noego – „Wyjątkowy Osioł” już 1 czerwca 2017! Usłyszymy na niej utwory, które swoją stylistyką nawiązują zarówno do pierwszych folkowych dokonań zespołu, jak i do najnowszych trendów bardziej rockowych. Płyty kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

“Wyjątkowy Osioł” najnowsza płyta zespołu Arka Noego, który już od osiemnastu lat gra i śpiewa dla dzieci i dorosłych. Teksty to idealny pretekst do dialogu między dziećmi a rodzicami o ważnych sprawach dotyczących życia w rodzinie, radości płynącej z przyjaźni i miłości jak i tematów głęboko duchowych. Zobacz też: Arka Noego w TVP – Litza prowadzi nowy program “Młodzi Wielcy”

 

UWAGA! PŁYTA JUŻ DO KUPIENIA TUTAJ >>>

 

“Album Wyjątkowy Osioł to antidotum na smutek i lęk, który tak często dopada małych i dużych. Oprócz jedenastu piosenek na płycie umieszczone zostały instrumentalne wersje wszystkich utworów, które można wykorzystać do wspólnego śpiewania.” – piszą na stronie zespołu.

 

Zespół rusza też w trasę koncertową, podczas której będzie grał utwory z najnowszej płyty – zobacz, czy pojawią się w Twoim mieście >>>

 

Tytuły utworów na płycie WYJĄTKOWY OSIOŁ :

 

1. WYJĄTKOWY OSIOŁ

2. NA SŁODKO

3. SAMO CIAŁO TO ZA MAŁO

4. ALE HECA!

5. 3:0

6. PRZETRWAMY HURAGANY

7. JUTRO BĘDZIE FUTRO

8. W STRONĘ GWIAZD

9. ZBROJA

10. MAMA KRÓLOWA (wersja akustyczna)

 

bonus:

11. OBY OBY ( utwór archiwalny, dotąd nie publikowany na żadnej płycie, a doskonale wpisujący się w rok św. Brata Alberta Chmielowskiego 2017 )

Tradycyjnie na płycie znajdziemy także wersje instrumentalne utworów.

za: mat.prasowe