PREMIERA: Owca – Chwały już w sprzedaży!

PREMIERA: Owca – Chwały już w sprzedaży!

22 września, 2016 Wyłącz przez mateo

owca_chwaly

Długo oczekiwany album zespołu Owca – “Chwały” możecie już kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl. Zespół zawiązał się podczas Weekendów Pełnych Łaski i łączy w sobie nowoczesne brzmienia z uwielbieniem Boga. Polecamy!

 

Album pełen jest uwielbienia i chwały dla Dobrego Boga. Słowa oparte na Słowie Bożym, ubrane w nowoczesne, elektroniczne brzmienia, pomagają oderwać się od tego, co ziemskie na rzecz tego, co WIECZNE. Kup album “Chwały” już teraz >>>

 

Potencjał muzyczny Jana Smoczyńskiego (współpracuje m.in. z Urszulą Dudziak, Kayah, Nataszą Urbańską) oraz wokale Agnieszki Musiał (New Life’m)  i Kasi Bogusz (DIKANDA) został świetnie wykorzystany i otrzymaliśmy kawał dobrej, nowoczesnej muzyki uwielbieniowej. Dawno czegoś takiego nie było!

 

Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskoczenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia na wieki wieków! Amen, amen, amen! (Ef 3, 20-21)

 

Spis utworów:

1.Ciebie chcemy
2.Oddaję wszystko
3.Memu Bogu będę śpiewał
4.tak
5.Twoje jest Królestwo
6.bramy podnieście szczyty
7.nie bój się
8.Ty jesteś Bóg
9.Początek – Koniec
10.nie umrę
11.memu Bogu Królowi
12.wszystko moja nadzieja

 

Autorką oprawy graficznej płyty jest Magda Grabowska-Wacławek – graficzka, ilustratorka i wokalistka, znana jako Bovska.

 

Plakat - owca Chwały

Zapraszamy do kupienia albumu  “Chwały” już teraz >>>