Arka Noego – Wyjątkowy Osioł już w sprzedaży!

Arka Noego – Wyjątkowy Osioł już w sprzedaży!

1 czerwca, 2017 Wyłącz przez mateo

Arka Noego - Wyjątkowy osiołARKA NOEGO – „Wyjątkowy Osioł” to najnowsza płyta zespołu, który już od siedemnastu lat gra i śpiewa dla dzieci i dorosłych. Premiera 1 czerwca 2017 w Dzień Dziecka. Od dzisiaj kupicie ją na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Na najnowszej płycie usłyszeć będzie można utwory, które swoją stylistyką nawiązują zarówno do pierwszych folkowych dokonań zespołu, jak i do najnowszych trendów bardziej rockowych. Teksty to idealny pretekst do dialogu między dziećmi a rodzicami o ważnych sprawach dotyczących życia w rodzinie, radości płynącej z przyjaźni i miłości jak i tematów głęboko duchowych.

 

Album „Wyjątkowy Osioł” to antidotum na smutek i lęk, który tak często dopada małych i dużych. Oprócz jedenastu piosenek na płycie umieszczone zostały instrumentalne wersje wszystkich utworów, które można wykorzystać do wspólnego śpiewania.

 

TYTUŁY UTWORÓW:

1. WYJĄTKOWY OSIOŁ

2. NA SŁODKO

3. SAMO CIAŁO TO ZA MAŁO

4. ALE HECA!

5. 3:0

6. PRZETRWAMY HURAGANY

7. JUTRO BĘDZIE FUTRO

8. W STRONĘ GWIAZD

9. ZBROJA

10. MAMA KRÓLOWA (wersja akustyczna)

bonus: 11. OBY OBY ( utwór archiwalny, dotąd nie publikowany na żadnej płycie, a doskonale wpisujący się w rok św. Brata Alberta Chmielowskiego 2017 )

 

PREMIERA PŁYTY: DZIEŃ DZIECKA – 1 CZERWIEC 2017 – [KUPISZ TUTAJ]