Sandanalia 2015 – program (StronaB, TAU, Bęsiu, Maleo Reggae Rockers)

Sandanalia 2015 – program (StronaB, TAU, Bęsiu, Maleo Reggae Rockers)

5 maja, 2015 Wyłącz przez mateo

Sandanalia 2015Znamy już program SANDANALIÓW 2015 , czyli pierwszych w Warszawie juwenaliów chrześcijańskich. Wystąpią na nich wykonawcy, którzy publicznie deklarują się jako osoby wierzące, a ich twórczość głęboko dotyka tej płaszczyzny życia – StronaB, TAU, Bęsiu i Maleo Reggae Rockers. Ponadto wiele konkursów, quizy i mini-wykłady. Start już 23 maja 2015 od 16.00.

 

W ten niesamowity i niepowtarzalny wieczór usłyszysz świeże brzmienie, a także dobrze znane Ci już kawałki, do których będziesz mógł się porządnie wyskakać, pobujać i rozkołysać w delikatniejszych rytmach. Organizatorzy zapewniają różnorodność stylu i muzyki. NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ! W tym roku będzie 3xR! Zapraszamy do klubu Odessa (ul. Kolejowa 8/10) w Warszawie. Zobaczcie plan juwenaliów:

 

Po pierwsze ROCK. Po drugie RAP. Po trzecie REGGAE.

Rock – StronaB
Rap – TAU (feat. Bęsiu)
Reggae – Maleo Reggae Rockers

Bilety można już rezerwować na stronie: www.skrzydlatysandal.pl. Ceny: studenci – 29 zł, reszta – 37 zł

 

Plan juwenaliów – SANDANALIA 2015 (zaktualizowany):

14:00 – Msza Św. (kościół św. Klemensa Hofbauera, Karolkowa 49)
16:00 – wejście do klubu Odessa (ul. Kolejowa 8/10)

 

W klubie:
16.15 – atrakcje specjalnie przewidziane dla naszych uczestników: speed-dating, kurs tańca, konkursy z nagrodami, mini wykłady, quizy wiedzy, recital Karoliny Polkowskiej, kurs pierwszej pomocy, grill i AFTERPARTY po każdym koncercie 🙂
19:15 – Bęsiu i DJ Yonas
23:00 – Tau

 

Na scenie w ogródku:
19.45 – Strona B – koncert premierowy najnowszej płyty “z bliska brzydka”
21:15 – Maleo Reggae Rockers

 

Organizatorem jest Skrzydlaty Sandał – inicjatywa młodych ludzi, kórzy pragną pokazać światu prawdziwą twarz młodego człowieka-katolika, który szuka Boga w codzienności. Oprócz obowiązków, uczelni, odnajdują czas na dodatkowe inicjatywy, które dodają im sił, napełniają radością. Zapytani, skąd czerpią energię, tłumaczą, że: „Jeżeli robimy coś dla Boga, to nic nie może nas złamać.  Chcemy, aby tegoroczne święto Zesłania Ducha Świętego było wielką kulminacją łaski i radości”.

 

 

„Początkowo mieliśmy tylko pomysł i chęci, z czasem cała inicjatywa zaczęła się rozrastać. Pozyskujemy sponsorów, patronów, bez których nic by się nie odbyło, ciągle jednak zbieramy pieniądze, aby wszystko wypadło jak  najlepiej”. – dodają organizatorzy.

 

Patronem medialnym jest: Chrześcijańskie Graniewww.chrzescijanskiegranie.pl

 

Sandanalia 2015 - promocje w Chrześcijańskim Graniu

Dobre promocje z okazji Sandanaliów 2015!