18. Festiwal Pieśni Sakralnej – zgłoszenia do 21 kwietnia!

18. Festiwal Pieśni Sakralnej – zgłoszenia do 21 kwietnia!

15 marca, 2017 Wyłącz przez mateo

18. Festiwal Pieśni Sakralnej - Grójec

Interesujesz się muzyką religijną i sakralną, śpiewasz w chórze, scholi lub solowo ? Właśnie trwają zgłoszenia na 18. Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu. Masz czas do 21 kwietnia 2017. Wydarzenie pod patronatem Chrześcijańskiego Grania.

 

Ideą Festiwalu jest propagowanie piosenki religijnej jako formy ewangelizacji, prezentacja umiejętności oraz artystycznego dorobku oraz ożywienie religijnego ruchu artystycznego i integracja środowiska młodzieży chrześcijańskiej. 18. edycja Festiwalu odbędzie się 26 maja 2017 roku w Parafii Miłosierdzia Bożego w Grójcu (ul. Jana Pawła II 24). Zobacz też: 16. Festiwal Pieśni Sakralnej w Grójcu za nami

 

Do udziału organizatorzy zapraszają  zespoły, chóry i schole oraz solistów wykonujących muzykę religijną i sakralną. Uczestnicy są oceniani i nagradzani w różnych kategoriach wiekowych. Najmłodsi uczestnicy to przedszkolaki, a bardzo dużym powodzeniem cieszy się kategoria szkół podstawowych. Starsi uczestnicy występują w kategorii ‘gimnazjum’, oraz ‘powyżej gimnazjum’. Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięska schola lub chór wchodzi w posiadanie dodatkowej nagrody Grand Prix – Złotej Harfy, która jest nagrodą przechodnią.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek, 21 kwietnia 2017 r. o godz. 24.00. Zgłoszenia należy przesłać nam drogą mailową, wyłącznie na karcie zgłoszenia. Wszystkie dodatkowe informacje, regulamin, kartę do wypełnienia, oraz archiwalne materiały znajdują się na stronie: www.festiwal-grojec.pl

 

Wszystkich uczestników obowiązuje konieczność przejścia przez etap przesłuchań wstępnych! Etap ten można przejść w następujący sposób:

 

Jeśli jesteś solistą:
– Do piątku, 21 kwietnia 2017 należy przesłać drogą mailową (festiwalgrojec@gmail.com), razem z kartą zgłoszenia, nagranie swojego śpiewu (pieśń sakralna/religijna)
lub
– po wcześniejszym przesłaniu karty zgłoszenia (w terminie), zamiast przesyłać nagranie, możesz przyjść na przesłuchanie w sobotę, 22 kwietnia 2017 o godz. 12.00 i zaśpiewać pieśń sakralną/religijną

Jeśli chcesz zgłosić zespół:
– Do piątku, 21 kwietnia należy razem z kartą zgłoszenia przesłać drogą mailową (festiwalgrojec@gmail.com) nagranie zespołu – repertuar zbliżony do tego wykonywanego później na Festiwalu

Jeśli jesteś laureatem 17. Festiwalu Pieśni Sakralnej:
Po prostu wyślij w terminie kartę zgłoszenia – laureaci poprzedniej edycji Festiwalu są zwolnieni z przesłuchań wstępnych.

 

18. Festiwal Pieśni Sakralnej odbywa się pod Patronatem Starosty Grójeckiego, a jego głównym sponsorem jest Powiat Grójecki.