Salwatoriański Festiwal “Nadaj brzmienie” 2017 – zgłoś się i wygraj!

Salwatoriański Festiwal “Nadaj brzmienie” 2017 – zgłoś się i wygraj!

4 maja, 2017 Wyłącz przez mateo

XIX Salwatoriański Festiwal Nadaj BrzmienieMasz talent, potrafisz śpiewać lub grasz w zespole muzycznym, chcesz posłuchać dobrej muzyki i powalczyć o cenne nagrody? Jeśli tak, to zgłoś się na festiwal “Nadaj brzmienie” i wygraj! Gościnnie wystąpią Mate.O oraz Justyna Steczkowska.

 

Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej zaprasza na XIX Salwatoriański Festiwal „Nadaj brzmienie”. Festiwal odbędzie się w Trzebnicy w dniach 1 – 3 czerwca 2017 r. Ideą tego spotkania jest przede wszystkim popularyzacja muzyki chrześcijańskiej oraz promocja młodych wykonawców.

 

Festiwal jest otwarty i może wziąć w nim udział każdy, kto ukończył 12 rok życia i wyśle zgłoszenie do 8 maja 2017 r.Karty zgłoszenia i regulamin dostępne są TUTAJ >>>

 

To wielkie święto muzyki adresowane do wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim głosem i talentem muzycznym z innymi. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich muzycznych talentów w dwóch kategoriach: soliści i zespoły. Podczas Festiwalu odbędą się również warsztaty muzyczne, które poprowadzą Joanna i Jacek Konieczni.

 

Do wygrania cenne nagrody, a wśród nich:


– 1000 euro
– 2000 złotych
– weekendowa sesja nagraniowa
– weekendowy pobyt w hotelu Nad Przełomem w Sromowcach Niżnych
– koncert w Zakopanem

 

Podczas Festiwalu gościnnie wystąpią: MateO i Justyna Steczkowska. Wstęp na koncerty i przesłuchania za darmo!!! Szczegółowe informacje o regulaminie znajdziesz na naszej stronie: www.festiwal.sds.pl

 

Chrześcijańskie Granie wspiera Festiwal medialnie.