Nowość: kolędowa “Matula Jezusa Utula” [2CD] już na www.chrzescijanskiegranie.pl

Nowość: kolędowa “Matula Jezusa Utula” [2CD] już na www.chrzescijanskiegranie.pl

10 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

Matula Jezusa Utula

Trochę się już kolędowo zrobiło. Zespół Matula nie próżnuje! Jak zapowiadali właśnie ukazała się kolędowa płyta „Matula Jezusa Utula” – już na dniach będzie do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl. Wydawnictwo zawiera dwie płyty z 11 dobrze znanymi kolędami – z wokalami oraz z podkładami instrumentalnymi. Polecamy!

 

Egzemplarz recenzyjny już do nas dotarł, a w najbliższych dniach będziemy mieli ją w sprzedaży. Z tego co słyszymy – warto. Prosto, bez udziwnień, z lekkością, a w prezencie otrzymujemy drugą płytkę z wersjami instrumentalnymi do pośpiewania! Znajdziecie na niej takie kolędy jak: „Dzisiaj w Betlejem”, „Gore Gwiazda”, „Gdy się Chrystus Rodzi”, „Mizerna Cicha” i wiele innych, dobrze nam znanych. Nagrania na pewno docenią Ci, którzy lubią kolędy w klasycznych aranżacjach. Do zespołu podczas nagrań dołączył chór dziecięcy oraz kwartet smyczkowy, a sam zespół powiększył się o dodatkowe wokale. Sprawia to, że kolęd słucha się z niezmierną przyjemnością.

 

Kup już teraz płytę “Matula Jezusa Utula” w naszym sklepie >>>

 

Płyta kolędowa jest kolejnym przedsięwzięciem, przez które chcemy głosić ewangelię – piszą muzycy Matuli. Na płycie oprócz kolęd w przeróżnych aranżacjach, jest czytane Słowo Boże, historia kolęd oraz zaproszenie do wspólnego kolędowania i uobecnienia minionych wydarzeń w swoim życiu. Zaprosiliśmy wielu gości przez co brzmienie płyty jest ubogacone w chór mieszany, chór dziecięcy i kwartet smyczkowy. Oprócz jedenastu kolęd w pełnej oprawie, na płycie znajdują się też same podkłady, a w dołączonej książeczce teksty przez co chcemy zachęcić odbiorców do kolędowania.

 

Więcej bestsellerowych płyt znajdziecie na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>

 

A tymczasem posłuchajcie promomixu kolędowego “Matula Jezusa Utula”:

 

 

Spis utworów:

1. Historia Kolęd
2. Dzisiaj w Betlejem
3. Gore Gwiazda
4. Gdy się Chrystus Rodzi
5. Zaśnij Dziecino
6. Północ już była
7. Wśród nocnej ciszy
8. Skrzypi wóz
9. Mizerna cicha
10. Nie było miejsca
11. Przybieżeli do Betlejem
12. Jezusa Narodzonego
13. Modlitwa i życzenia
+ 2 CD z wersjami instrumentalnymi kolęd

Płyta ukazała się pod naszym patronatem.
koncertTY_zaproszespol2_750-100