“Jezus Królem Chwały” – najlepsza płyta uwielbieniowa ostatnich lat znów w Chrześcijańskim Graniu!

“Jezus Królem Chwały” – najlepsza płyta uwielbieniowa ostatnich lat znów w Chrześcijańskim Graniu!

11 listopada, 2015 Wyłącz przez mateo

Jezus Królem Chwały“Świetna płyta, moim zdaniem jedna z najlepszych płyt uwielbieniowych ostatnich lat” – mówi Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania. “Jezus Królem Chwały” Zespołu 33 jest znów do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl. Poznańskiego zespołu będziemy mogli posłuchać już 27 listopada 2015 w Warszawie podczas 5. Festiwalu Chrześcijańskie Granie! Polecamy!

 

Materiał muzyczny stanowi przemyślaną całość zarówno pod względem kompozycji, wykonania, jak i produkcji muzycznej, nad którą czuwał uznany producent – Mirosław Stępień. Poszczególne utwory (m.in. „Jezus Królem chwały”, „Krzycz”) łatwo wpadając w ucho, stają się zaproszeniem do udziału we wspólnym wielbieniu Boga. Na krążku znajdziecie ich aż czternaście.

 

“Została wydana pod koniec 2013 roku, ale od tamtej pory moim zdaniem nie ukazała się lepsza płyta uwielbieniowa po polsku. Szczególnie ostatni utwór na płycie – “Jak dobrze wrócić do Ciebie” – za każdym razem gdy go słyszę, porusza mnie do głębi” – mówi Mateusz Stolarski.

 

Kup już teraz płytę “Jezus Królem Chwały” w naszym sklepie >>>

 

Powstały w 2007 roku zespół „33” tworzą muzycy od lat zaangażowani w ważne inicjatywy chrześcijańskiej sceny muzycznej w Polsce (m.in. Na Fali Wielbienia). Artyści „33” są dobrze znani publiczności z uczestnictwa w takich zespołach jak TGD, Gospel Joy, Pinokio Brothers, Lumen czy Bogu Jedynemu Chwała (Poldek Twardowski).

 

Już 27 listopada (piątek) będziemy mogli wspólnie z zespołem uwielbiać Boga podczas 5.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Start o 19.00. Szczegóły i inne dobre koncerty znajdziecie tutaj >>

 

Zaproszenia i informacje znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

banner_festiwal_750-100

 

Tymczasem zobaczcie i posłuchajcie ostatniego teledysku zespołu “Szczęśliwy człowiek “, który zresztą bierze udział w plebiscycie na Teledysk Roku 2015 serwisu beneDeo.com :

 

 

Polecamy dobre płyty na www.chrzescijanskiegranie.pl >>>