Kolędy Antoniny Krzysztoń wkrótce w sprzedaży!

Kolędy Antoniny Krzysztoń wkrótce w sprzedaży!

9 listopada, 2015 Wyłącz przez m.guzek

koledy-antoniny-krzyszton-b-iext30667435Już za kilka dni na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie pojawi się nowa płyta Antoniny Krzysztoń. Na album kolędowy czekaliśmy kilka lat. W pracach nad krążkiem “Kolędy Antoniny Krzysztoń” brali udział znakomici muzycy: Marcin Majerczyk (producent i gitarzysta,Marcin Lamch (kontrabasista) i Manolo (perkusista).

 

“Dzieliliśmy się tym, co w nas najlepsze, płyta była nagrywana w przyjaźni i wielkim skupieniu. Myślę, że można jej słuchać przez cały rok – już po nagraniu pierwszej mojej płyty kolędowej docierały do mnie informacje od słuchaczy, że myślą podobnie” – takimi słowami sens albumu opisuje Antonina Krzysztoń. Nagrania zostały zrealizowane w należącym do Wojciecha Czerny Analogowym Studiu Rogalów, co dodało dodatkowego smaku i brzmienia.

 

Całość została nagrana na ‘sto procent’, nic nie było poprawiane i strojone, dzięki czemu słuchacze będą mogli poczuć klimat, jaki towarzyszył muzykom w trakcie nagrań. Myśleliśmy o was, więc w pewnym sensie tak jest! – dodaje artystka, która album dedykuje rodzinom w trudnościach, przeżywającym kryzysy. Płyta zawiera dziewięć kolęd i trzy ballady „przykolędowe”. Kolędy przychodziły do mnie, co Święta. Czasem jedna, czasem dwie. Mogę powiedzieć, że nie planowałam tej płyty i w pewnym sensie sama się zaplanowała – mówi o wydawnictwie autorka.

 

Płyty Antoniny Krzysztoń można kupić na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w sklepie Chrześcijańskie Granie przy ul.Dewajtis 3 w Warszawie.