Nowość: Kana – Kryła (Skrzydła) – poniesie Cię w górę!

Nowość: Kana – Kryła (Skrzydła) – poniesie Cię w górę!

20 października, 2015 Wyłącz przez mateo

Kana - Kryla (Skrzydła)Ta płyta niesie w górę. Piąty krążek ukraiństkiej folk-rock-popowej formacji Kana to podsumowanie 10 lat istnienia zespołu. “Kryła” (Skrzydła) to 12 różnorodnych kawałków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. A wszystko to w pięknym opakowaniu. Kupicie ją już teraz na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

“Kana – przygoda naszego życia! Piąty album „Skrzydła” zawiera całe nasze doświadczenie 10 lat. W tym czasie staliśmy się starsi, zmieniliśmy się. Dowiedzieliśmy się dużo nowego, a wiele oduczyli …. Chcielibyśmy podziękować Bogu za każdą dobrą chwilę, daną nam w życiu. Za każde oko, w którym Go wdzieliśmy. Za każdą osobę, która poprowadziła nas do przodu i za każde serce.” – tak o nowej płycie pisze zespół.

 

Zespół powstał w 2005 roku i dzięki współpracy z New Life’m wciąż się rozwija. Gra koncerty zarówno na Ukrainie, jak i w Polsce. Brał udział w koncercie Jednego Serca Jednego Ducha w 2007 roku, a także podczas Song of Songs i innych festiwali. Grają muzykę czasem pełną energii, a czasem słowiańskiej nostalgii. Umiejętnie łączą rock, pop, jazz i folk. Polecamy!

 

Kup płytę Kryła (Skrzydła) w naszym sklepie już teraz >>>