Płyta “Źródło” 2 TM 2,3 już w sprzedaży!

Płyta “Źródło” 2 TM 2,3 już w sprzedaży!

20 marca, 2015 Wyłącz przez mateo

zrodlo_2tm23_frontJuż dzisiaj, nieco przed oficjalną premierą możecie kupić płytę 2 Tm 2,3 “Źródło” w naszym sklepie. Jest to pierwszy od 7 lat studyjny materiał tej supergrupy. Znajdziecie na niej 12 mocno opartych na Słowie Bożym kawałków w świetnym wykonaniu najlepszych polskich muzyków. Zapraszamy!

 

Od śmierci perkusisty Piotra „Stopy” Żyżelewicza zespół skupił się na graniu akustycznym – nie wydał też żadnej nowej płyty. Niedawno powrócił z czadowym graniem, na co wielu fanów czekało z utęsknieniem. Muzycy zapowiedzieli też nagranie nowej płyty, która pierwotnie miała się ukazać wiosną zeszłego roku. To co nie udało się poprzednio – ziściło się w tym roku. 21 marca 2015 roku oficjalnie ukaże się płyta “Źródło”, tymczasem u nas kupisz ją JUŻ TERAZ >>>

 

2TM2,3 – „ŹRÓDŁO” – lista utworów:

1. HARAKQIA
2. NIKT NIE MOŻE SŁUŻYĆ DWOM PANOM
3. ELI ELI LAMA SABACHTHANI
4. DUSZU SWOJU
5. ŹRÓDŁO
6. PO TAMTEJ STRONIE RZEKI
7. LAMENTACJA
8. MARIA MARIA
9. SZUKAŁEM MIŁOŚCI
10. SZEMA IZRAEL
11. HYMN
12. 22

 

KUP PŁYTĘ “Źródło” JUŻ TERAZ >>>

 

Nagrana została w składzie:

Tomasz Budzyński – głos
Darek Malejonek – głos i gitara
Angelika Korszyńska-Górny – głos i fortepian
Robert Friedrich – gitara
Robert Drężek – gitara
Krzysztof Kmiecik – kontrabas
Mariusz Puchłowski – instr. dęte
Kacper Rynek – perkusja
Beata Polak – instr. perkusyjne
Noemi Górny – wiolonczela

 

 

Zespół został założony w 1996 roku przez muzyków polskiej sceny alternatywnej m.in. Roberta „Litzę” Friedricha (Acid Drinkers, Flapjack), Tomka Budzyńskiego (Armia), Darka „Maleo” Malejonka (Houk, Maleo Reggae Rockers), Marcina Pospieszalnskiego. Teksty swoich utworów oparli właściwie wyłącznie na Biblii (sporadycznie też na tekstach Ojców Kościoła), wplatając często strofy w języku hebrajskim i aramejskim. Zdobyli ogromną popularność płytami „Przyjdź”, „Pascha 2000″, „Amen” czy „888”. Muzycznie przedstawiają całe bogactwo osobowości i talentów muzyków uczestniczących w projekcie – od folkowych, akustycznych przez ciężkiego rocka, aż po punk i reggae.