TGD na żywo! Nowa płyta już 31 marca 2015!

TGD na żywo! Nowa płyta już 31 marca 2015!

27 marca, 2015 Wyłącz przez mateo

TGD - Na żywo - okładkaJuż w przyszłym tygodniu będziecie mogli kupić nową płytę TGD „Na żywo”. Jest to materiał pochodzący z wielkanocnego koncertu telewizyjnego „Wierzyć to znaczy…” wielokrotnie emitowanego na antenie TVP. 

 

Widowisko zostało wyreżyserowane przez Elżbietę Skrętkowską. Jedno z największych wydarzeń muzyki chrześcijańskiej w Polsce z udziałem solistów: Natalii Niemen, Mietka Szcześniaka, Beaty Bednarz, Mate.O. Bogate aranżacje Piotra Nazaruka i Pawła Zareckiego, potężne brzmienie chóru TGD oraz niezwykły entuzjazm wykonawców, udzielający się chyba wszystkim odbiorcom.

 

Zespół wykonuje pieśni uwielbienia, tradycyjne w treści, lecz nowoczesne w aranżacji. Ciekawym przykładem połączenia tradycji z nowoczesnością jest interpretacja najbardziej znanej na świecie pieśni wielkanocnej – „Alleluja” J.F.Haendla.

 

Wydawnictwo zawiera reedycje płyty CD (zremasterowaną) oraz premierę niezwykłego koncertu DVD z czterema dodatkowymi utworami. Od wtorku będzie do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl, a tymczasem zapraszamy do kupienia innych płyt zespołu >>>