Hołd dla miłości małżeńskiej – Marcin Wargocki “Z Tobą” (TELEDYSK)

Hołd dla miłości małżeńskiej – Marcin Wargocki “Z Tobą” (TELEDYSK)

23 czerwca, 2023 0 przez mateo

Utwór jest hołdem złożonym małżeństwu i sprzeciwem wobec szerzącej się fali rozwodów – tak o swojej najnowszej piosence “Z Tobą” mówi Marcin Wargocki. W piątek 23 czerwca 2023 miała miejsce premiera drugiego singla z nadchodzącej płyty “Droga”.

 

Najnowszy utwór dotyka sfery, która dotyka tak wielu z nas. Nie tylko wierzących, ale wszystkich tych, którzy weszli w związek małżeński.

Jeśli Bóg jest na właściwym miejscu, to wszystko inne jest na właściwym” – słyszeliśmy to nie raz i nam się to otarło, „oswoiło”. Już nie robi wrażenia, a przecież to zdanie jest najbardziej prawdziwe. Niech Bóg będzie na pierwszym miejscu naszego życia, a wszystko będzie we właściwym. Będzie chęć zrozumienia, pomocy wzajemnej. Będzie miłość. – mówi Marcin.

 

Utwór będzie dostępny także na platformach streamingowych m.in. Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer, Tidal, Amazon Music itp.
Jest to druga piosenka, która zapowiada nową płytę. Pierwsza pt. “Droga” została nagrana wspólnie z legendarnym twórcą i liderem zespołu Stare Dobre Małżeństwo: Krzysztofem Myszkowskim. Wtórują im równie legendarni muzycy: Wojciech Czemplik na skrzypcach, Roman Ziobro na basie i fortepianie oraz Ryszard Żarowski na gitarze.

POSŁUCHAJ: Marcin Wargocki i Krzysztof Myszkowski “Droga”

Tekst utworu o miłości małżeńskiej “Z Tobą” Marcina Wargockiego:

Jesteś blisko
Z Tobą mam wszystko
Bez Ciebie nie miałbym nic

Gdy jesteś blisko
Jakoś idzie wszystko
Bez Ciebie nie układa się mi

Ty trzymaj mnie
Nie opuszczaj mnie
Przy Tobie chcę żyć

Przytrzymaj mnie
Gdy w bok ściąga mnie
Przy Tobie chcę żyć

Muzycy:
Gitara, śpiew: Marcin Wargocki
Skrzypce: Anna Bojas
Altówka: Katarzyna Wierzbicka
Kontrabas: Roman Ziobro
Nagranie zrealizował: Bogdan Żywek (Studio 153)
Miks/Mastering: Robert Szydło