Premiera piosenki dla osób z Zespołem Downa – Marcin Wargocki “Zawsze razem” [teledysk]

Premiera piosenki dla osób z Zespołem Downa – Marcin Wargocki “Zawsze razem” [teledysk]

4 października, 2022 0 przez mateo

Właśnie ukazał się najnowszy teledysk do piosenki Marcina Wargockiego pt. “Zawsze Razem”. Napisana została ona specjalnie dla Stowarzyszenia Zawsze Razem – stowarzyszenie na rzecz osób z zespołem Downa. Pochodzi on z ostatniej płyty Marcina Wargockiego “Do Głębi”.

“Zawsze razem” to poruszający utwór w którym Marcin łagodnie, ale i zdecydowanie staje się głosem osób z Zespołem Downa. Nie boi się wyśpiewać “…jestem taki sam, choć inaczej wydaje się wam” oraz “To co czyni mnie dla Was innym, czyni mnie mną”.

Teledysk do utworu dostępny w serwisie YouTube: 

Słowa: Marcin Wargocki / Muzyka: Marcin Wargocki
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Produkcja muzyczna: Marcin Wargocki
Miks/mastering: Bogdan Żywek, Studio 153
Gitara, śpiew: Marcin Wargocki / Skrzypce: Anna Bojas / Altówka: Katarzyna Wierzbicka / Kontrabas: Roman Ziobro / Gitara: Bogdan Żywek

Utwór pochodzi z  trzeciej płyty Marcina Wargockiego pt. „Do głębi”. Artysta ponownie zabrał nas do krainy łagodności, nie omijając jednak trudnych tematów takich jak cierpienie i zaufanie.  Piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas.

Krążek ukazał się w maju 2022 roku, a wydawcą płyty jest Edycja św. Pawła. Trwa też druga część trasy koncertowej pt. “Do Glębi Tour” promującej album.