Maciej Stefaniak – “Wracam do korzeni” [teledysk]

Maciej Stefaniak – “Wracam do korzeni” [teledysk]

16 kwietnia, 2018 Wyłącz przez mateo

Wiecie, że lubimy debiutantów. Dzisiaj polecamy wam klip do autorskiej piosenki Macieja Stefaniaka – „Wracam Do Korzeni”. To kawałek dobrej muzy! Klip powstał przy współudziale młodzieży, z którą pracuje na co dzień. 

 

“Jestem głupcem… dla panów tej ziemi”-  śpiewa w swoim pierwszym singlu, w którym znajdziecie dobre gitarowe granie, lekkość melodii i przekaz bez zadęcia. Zapytacie: kim jest i co robi autor tego kawałka?

 

Maciej Stefaniak - Wracam do korzeni

“Od 2013 pracuję w Lubinie jako katecheta, „stając na głowie” by lekcje religii prowadziły wprost do Jezusa i Kościoła. Od roku – wraz z żoną – angażujemy się w pracę lokalnego Oratorium, gdzie każdego dnia mamy do czynienia z młodzieżą z całego miasta. Wraz z ks. Robertem Gajewskim SDB, dokładamy też wszelkich starań, by na nasze spotkania przychodziło coraz więcej osób. Niniejszy klip powstał z myślą o moich uczniach, podopiecznych Oratorium, a także wszystkich tych, którzy jeszcze do nas nie trafili. 😉 Na co dzień jestem dumnym ojcem: Mikołaja (5 lat) , Róży ( 2, 5 roku) i trzytygodniowego Gabriela.” – mówi sam o sobie.

 

Utwór został nagrany i zrealizowany, dzięki uprzejmości dobrych ludzi. Są nimi: Tomarz Nemochód (gitary. aranżacja i nagranie) Mariusz “Muzykomaniek” Tryniszewski (gitara basowa) Jakub Rezler (klawisze). Chrześcijańskie Granie objęło klip patronatem!

 

Zobacz też: Szukamy Debiutu 2018 – ruszyły zgłoszenia!