Owca – żywe Chwały [playlista]

Owca – żywe Chwały [playlista]

10 września, 2019 0 przez mateo

Przez wakacje Owca uraczyła nas 7 nowymi kawałkami pełnymi uwielbienia. 09

Ich pierwszy album pełen jest uwielbienia i chwały dla Dobrego Boga. Słowa oparte na Słowie Bożym, ubrane w nowoczesne, elektroniczne brzmienia, pomagają oderwać się od tego, co ziemskie na rzecz tego, co WIECZNE. Zespół zawiązał się podczas Weekendów Pełnych Łaski. W grudniu 2015 roku wystąpił po raz pierwszy jako owca.

Owca - Chwały cd

Zespół chce żyć uwielbieniem – stawiać Boga w centrum życia i oddawać Mu chwały, bo jest tego godzien. Gryzienie Słowa, wpisywanie owoców tego procesu w dźwięki i wołanie o Ducha, by w nas się modlił – tak powstają #chwały.

“Żywe Chwały to seria siedmiu premierowych utworów w wersji LIVE, którymi chcemy uwielbić Boga tym, co nam bliskie.” – piszą muzycy

Potencjał muzyczny Jana Smoczyńskiego (współpracuje m.in. z Urszulą Dudziak, Kayah, Nataszą Urbańską) oraz wokale Agnieszki Musiał (New Life’m)  i Kasi Bogusz (DIKANDA) został świetnie wykorzystany i otrzymaliśmy kawał dobrej, nowoczesnej muzyki uwielbieniowej.

OWCA – ŻYWE CHWAŁY:

Zespół owca w składzie: Kasia Bogusz, Agnieszka Musiał, Jan Smoczyński, Michał Starkiewicz, Krzysztof Łochowicz, Adam Kabaciński, Kamil Siciak.

Produkcja: Sylwia Smoczyńska

 

reklama —

KUP DOWOLNĄ PŁYTĘ DO 28 II 2022 NA WWW.SKLEP.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL – A OTRZYMASZ OD NAS INNY MUZYCZNY UPOMINEK.

 

Dobrze dobrane foteliki ratują życie  ..

Dobierz odpowiedni fotelik w fotelik.info. Zapisz się już dzisiaj na www.fotelik.info

 

Owca - żywe Chwały