Nowy singiel od Marcina Wargockiego – “Myślę o dniu” [teledysk]

30 stycznia, 2022 0 przez mateo
Dzisiaj, 30 stycznia 2022 premierę miał pierwszy singiel pt. “Myślę o dniu” z nadchodzącej trzeciej płyty Marcina Wargockiego. Zobaczcie teledysk i posłuchajcie!
Piosenka inspirowana jest doświadczeniami pandemicznymi i odzwierciedla odczucia wielu z nas, którzy tęsknimy za normalnością. Za prostymi sprawami, spotkaniem z rodziną czy spacerem.
Artysta wykorzystał przy tym słowa papieża Franciszka i ubierając je w swoją melodię zabiera nas pełen poetyckiej łagodności świat.
“Chciałbym aby ten utwór wypełnił pustkę, którą wiele osób czuje po doświadczeniu choroby i wszelkich ograniczeń, które na nas spadły w czasie pandemii. Ta piosenka ma dawać nadzieję i pocieszenie. “ – mówi Marcin Wargocki.

Kawałek zapowiada premierę trzeciej płyty Marcina Wargockiego pt. „Do głębi”. Artysta ponownie zabierze nas do krainy łagodności, nie omijając jednak trudnych tematów takich jak cierpienie i zaufanie.  Piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas.Krążek ukaże się w maju 2022 roku, a wydawcą płyty będzie Edycja św. Pawła. Co ciekawe ukaże się ona jednocześnie na płycie CD i vinylu oraz będzie dostępna w serwisach streamingowych.

Krążek pod patronatem Chrześcijańskiego Grania!